Športni dan drugošolcev

Spoštovani starši!

V ponedeljek, 30. 3. 2015, bomo imeli drugošolci športni dan: testiranje za športno-vzgojni karton. Otroci naj pridejo v šolo športno oblečeni in obuti. Pod trenirko naj imajo oblečene kratke hlače in majico s kratkimi rokavi. S seboj naj imajo nahrbtnik z dodatno pijačo. Malico bodo dobili v šoli.

Pouk bomo zaključili ob 12.25.

Materinski dan z babicami v drugih razredih

V sredo, 5. 3. 2015, smo drugošolci v šolo povabili babice. Pripravili smo jim nekaj presenečenj ob materinskem dnevu. Predstavili smo se jim s prireditvijo, na kateri smo recitirali, dramatizirali, peli in plesali. V delavnici smo skupaj izdelali rože iz krep papirja za mame, oziroma igrače, ki se jih babice spomnijo iz svojega otroštva, babice pa so prisostvovale tudi pri uri slovenščine, pri kateri smo obravnavali pesem Toneta Pavčka z naslovom Kdo je babica in kdo stara mama. Imeli smo se lepo. Babice so bile vesele povabila in ob slovesu dejale, da smo jim polepšali materinski dan.