Priznanja na natečaju Stripburger

Učenci likovnega krožka so v aprilu sodelovali na državnem natečaju stripa in animacije Stripburger, kjer je sodelovalo 47 osnovnih šol, 9 srednjih šol in 11 posameznikov. Med 564imi stripovskimi prispevki je strokovna žirija izbrala tudi dve deli z naše šole. Priznanje za sodelovanje in nagrade sta prejeli učenki likovnega krožka,

Stela Balut, 1. r. in

Uršula Krkoč, 2. r.

Obema iskreno čestitamo za dosežke!

Več informacij o natečaju lahko pridobite na tej spletni povezavi.

Uspešni na Večerkovem likovnem natečaju

V aprilu se je iztekel Večerkov likovni natečaj z naslovom Moja najljubša igra na prostem. Na natečaju so sodelovali učenci z cele Slovenije, med najbolj uspešne pa so se uvrstili tudi naši učenci.

1. nagrada: Sandi Laščak, 2. r., OŠ Danila Lokarja Ajdovščina, Anuša Blažko, “Lovljenje”.

Posebno priznanje za izstopajoče likovno delo: Lars Hari, 1. r., OŠ Danila Lokarja Ajdovščina, PŠ Lokavec, Anuša Blažko, “Ristanc s prijateljem”.

Posebna pohvala: Tija Lah, 4. OPB, OŠ Danila Lokarja Ajdovščina, Izidora Černigoj, “Plešemo breake dance”.

Vsem iskreno čestitamo za likovne dosežke!

Več o Večerkovi akciji in likovnem natečaju si lahko ogledate na tej spletni povezavi.

Likovni natečaj LIKOVNI SVET OTROK, ŠOŠTANJ 2015

Na največji slovenski likovni razstavi s skoraj petdesetletno tradicijo so naši učenci tudi letos uspešno sodelovali.

Za svoja likovna dela so prejeli bronasta priznanja naslednji učenci in učenke:

• METKA KERKOČ, 8. r.
  • MAJA LAH, 7. r.
  • ANGELA MARC, 7. r.
  • TIM KEŠ, 7. r.
  • SUMBUL LIMANI, 8. r.
  • JULIA KREČIČ, 8. r.
  • TADEJ BRECELJ, 4. r.

Iskrene čestitke.

Likovni natečaj Po čebelah se zgleduj 2015

Člani likovnega krožka naše šole so bili uspešni na grafičnem natečaju, ki ga že tradicionalno prireja OŠ Dobravlje.

Priznanje za razstavljena grafična lista sta si prislužili:

• NEJA POLANC iz 5. razreda in
  • TIA MARC iz 7. razreda.

Za likovne dosežke iskreno čestitamo!