Pomembno obvestilo

Drage učenke in učenci, spoštovani starši,

čez teden dni bomo vstopili v novo šolo, ob tej priložnosti pa bo potekalo slavnostno odprtje nove stavbe, v katerem boste sodelovali vsi učenci.

Za lažjo organizacijo dogodka vam posredujemo sledeča navodila:

Odprtje šole bo potekalo v sredo, 31. avgusta, ob 18.00 pred novo šolsko stavbo.

NAVODILO, NAMENJENO VSEM UČENKAM IN UČENCEM TER STARŠEM

• Vse učenke in učenci naše šole pridete na prireditev oblečeni v belo majico brez potiska.
  • Kdor ima možnost, da se udeleži generalne vaje, pride pred novo stavbo v sredo, 31. avgusta dopoldan. Ob 11.00 bo potekala skupna vaja za zadnji prizor, ko se boste učenke in učenci pridružili izvajalcem pesmi Oda radosti v trenutku, ko bo pevka začela izvajati besedilni del skladbe.
  • Učenci, ki se boste udeležili generalke, boste navodila o nastopu posredovali svojim sošolkam in sošolcem na sami prireditvi zvečer ob 18.00.
  • Starše vljudno naprošamo, če je v vaši moči, omogočite otrokom obisk generalne vaje. Vaja bo potekala 60 minut.

NAVODILO NASTOPAJOČIM

Mladinski pevski zbor in otroški pevski zbor Višaji

• Pevci pridete na jutranjo generalno vajo v sredo, 31. avgusta ob 10.00. Vaja bo potekala 60 min.
  • Na prireditev pridete ob 17.30, torej pol ure pred začetkom prireditve.
  • Oblečeni ste v bele nepotiskane majice in modre, nestrgane hlače.

Bivši 1. a in 1. b razred ter bivši 5. b razred

• Prva vaja bo v torek, 30. avgusta, ob 17.00 na dvorišču pred novo šolsko stavbo. Vaja bo potekala 60 min.
  • Generalna vaja bo v sredo, 31. avgusta ob 10.00. Vaja bo potekala 60 minut.
  • Na prireditev pridete ob 17.30, torej pol ure pred začetkom prireditve.

Učenci Podružnične šole Lokavec

• Prva vaja na prizorišču bo v torek, 30. avgusta, ob 18.00 na dvorišču pred novo šolsko stavbo.
  • Generalna vaja bo v sredo, 31. avgusta ob 10.00.
  • Na prireditev pridete ob 17.15.

/Dodatne informacije dobite pri ge. Kristini Valič na tel. št. 031 335 506./

V upanju na vaše razumevanje in naklonjenost vas lepo pozdravljamo in se veselimo skupnega sodelovanja,

pripravljalna ekipa prireditve