V petek, 12. 4. 2019, je bilo v avli Osnovne šole Danila Lokarja Ajdovščina slavnostno odprtje razstave ter podelitev priznanj in nagrad že 23. likovnega natečaja Kraj Direndaj.
Avla je bila zapolnjena do zadnjega kotička, vršalo je od otroškega pričakovanja. Po krajšem kulturnem programu, v katerem so se predstavile kitaristke in pevke naše šole, je sledila predstavitev likovnega natečaja. Letos je strokovna komisija za razstavo izbrala kar 159 likovnih del, od tega jih je 11 posebej nagradila. Učenci so skupaj s svojimi mentorji prejeli priznanja in nagrade.
Na dan odprtja so člani našega kuharskega krožka pripravili tudi prijetno pogostitev za obiskovalce.
Razstava bo na ogled do vključno 20. 5. 2019.
Vabljeni.
Vse dosedanje razstave pa so v celoti predstavljene na šolski spletni strani.

(Skupno 45 obiskov, današnjih obiskov 1)