Select Page

Zgodbe, ki smo jih stkali na svetovnem prvenstvu World Scholar’s Cup v Nur-Sultanu, bodo za vedno imele prav posebno mesto v naših srcih. Številna sijajna doživetja, kot so polnočno učenje s prijatelji, večerni sprehodi po razsvetljenem mestu in veselje ob osvojenih odličjih, pa ne bi bila mogoča brez vaše velikodušne podpore in prispevkov.

Hvala vam: IRMA d.o.o. Ljubljana, Primoasfalt Polaganje asfalta, Odvetniška hiša  Pirnat – Kovačič – Škofič, Taxa, VRC Spring, Tapro trgovina Ljubljana, Geoplin, Goriške opekarne, Elektro Primorska, E3, Kurivo Gorica, Mlinotest, BIA Separations, Mahle, Ukmar trans in posredništvo Peter Ukmar, Leone, Avto Batič, Ma-ko, Zavarovalnica Sava, Turistična agencija Sonček, Optika Aleksandra, Tage trgovina in storitve, Picerija Fontana, Čajnica in čokoladnica Erilo, Tekstina tekstilna industrija, GT Podgornik, Spar Slovenija, Intersport, SGG Tolmin, Slo-Car, BTF, Bartog, Ekolat, Tehimpex, Transport Curk, Fob, Intesa Sanpaolo Bank, Optika Kukovič, Občina Ajdovščina, Archa inženiring, Vzajemna zdravstvena zavarovalnica, Fotofantasy, Gremar Marijan Gregorič, Imsa, Bar pri Marjanci, Slaščičarna Ajdovščina, Codognotto, Fructal, MegaTehnika, Kompas Ajdovščina, Sadje zelenjava Šabani, Instalacije, Trgo ABC, Altrade, Debria, Kovinska delavnica Del Fabro Erik Kristančič, QUBO Gorica, Addiko Bank Slovenija, Epro, AMC Slovenija, Hit d.d., Pekarna Brumat, saop, Salonit Anhovo, ENOOP, VG5 gradnja inženiring in svetovanje, Nomago, Fotokopirnica in fotolaboratorij Julija Kobal, Freyssinet Adria, Format, TRAIG transportno podjetje, Sensum, Gonzaga-pro, Pantal, P&P, Marmor granit Mužina, GOAP, Henkel Slovenija, SKB Nova Gorica, Kristal, Muri tisk, PS Logatec, Studio Moderna, Obrna zadruga voznik, Arctur, Petrič d.o.o, Instalacije Furlan, Spintec, Finholding, Pami, Moleum oljarstvo in zeliščarstvo, Škrlj d.o.o., Pekarna Krkoč, Obnova kopalnic Drago Gul, Casalgrande Padana, Kerakoll Italia, Vivaklinik Karmen Vunjak, Suzana KrašnaEkipa WSC OŠ Danila Lokarja Ajdovščina

(Skupno 98 obiskov, današnjih obiskov 1)