Po šolskih hodnikih, ki so več kot dva meseca bolj ali manj samevali, se spet razlega otroški živ žav. Za naših 698 učencev so se šolska vrata odprla ob 8. uri zjutraj. Učence je najprej pozdravila ravnateljica Irena Kodele Krašna, ki je vsem zaželela uspešno šolsko leto in jim predstavila njihove letošnje razrednike. To pa ni bilo vse. Letos je bilo pred šolskimi vrati še posebno živahno, saj je tam učence čakalo posebno presenečenje. Naša šola je namreč prejela največ glasov v domiselni akciji novogoriškega Radia Robin in si tako prislužila dopoldanski koncert Urbana Vidmarja,

Slavnostni sprejem prvošolcev je potekal bolj umirjeno. Začel se je z državno himno in nagovorom ravnateljice.

Pozdravil jih je tudi mali papagaj, kateremu so prvošolci pomagali pri prepoznavanju pisanih barv njegovega perja.

Učenci devetih razredov so novim učencem naše šole podelili rumene rutice, potem pa so jih pospremili do učilnic.

Uspešno in ustvarjalnosti polno šolsko leto je učencem in delavcem šole zaželel tudi župan naše občine preko poslanice:

(Skupno 133 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost