Select Page

V soboto, 14. 9. 2019, bodo imeli vsi učenci šole kulturni dan, s katerim bomo obeležili praznik vrnitve Primorske k matični domovini.

S poukom bomo začeli ob 10.30. Za malico bomo poskrbeli v šoli. Kosila ta dan ne bo, niti jutranjega varstva. Priporočamo, da učenci pred odhodom v šolo jedo. S seboj naj imajo pokrivalo, saj je napovedano sončno vreme, na prizorišču prireditve pa ne bo sence.
Učenci, ki bodo sodelovali na prireditvi, morajo biti oblečeni v temno modre ali črne hlače (ne trenirko) oz.  krilo. S seboj naj ne nosijo nahrbtnikov in drugih stvari, saj jih na prizorišču prireditve ne bodo imeli kje odložiti.

Več ...

Učence vozače bo v šolo pripeljal avtobus po spremenjenem voznem redu:

Postaja Ura
Gaberje 9.30
Koboli 9.37
Planina 9.39
Dolenje 9.45
Uhanje 9.52

 

Postaja Ura
Tevče 9.40
Štrancarji 9.44
Planina 9.49
Dolenje 9.55
Ustje 10.00
Nemškarica 10.07

 

Postaja ura
Slokarji 10.10
Lokavec 10.13
Špacapan 10.14

 

Kombi OPP NIS

Postaja ura
Vipava 9.45
Potoče 10.05
Dobravlje 10.10

 

Učenci 1. in 2. razreda ter OPP NIS

Učenci 1. in 2. razreda ter prilagojenega programa bodo imeli pouk do 14.00. Po pouku jih prevzamete starši. Prosimo vas, da tudi starši učencev vozačev pridete po svojega otroka in se ne zanašate na avtobusni prevoz, saj bodo avtobusi peljali domov samo ob 17.00. Kombi za učence prilagojenega programa bo odpeljal ob 14.05.

Učenci 1. in 2. razreda s podružnične šole Lokavec bodo imeli pouk v šoli v Lokavcu. Tudi oni bodo končali ob 14. uri in takrat jih starši prevzamete.

Učenci 3. – 6. r, ki sodelujejo na prireditvi

Vsi nastopajoči učenci se bodo zbrali ob 10.30 pred šolo, kjer jih bodo čakali razredniki in ostali učitelji spremljevalci. Z njimi bodo odšli na prizorišče prireditve, kjer bodo sodelovali na generalni vaji, kasneje pa še na prireditvi.

Učenci 3. – 5. razreda s podružnice Lokavec bodo prišli na matično šolo s šolskim avtobusom. Spremljali jih bosta Petra T. Slejko in Zmaga Kos.

Prireditev bo potekala od 15.00 do 16.20. Po prireditvi starši počakate, da se prizorišče izprazni, nato pa prevzamete svojega otroka pred odrom oz. na mestu, za katerega ste se na roditeljskih sestankih dogovorili z razredniki.

Učence vozače, ki bodo domov odšli z avtobusom, bodo učitelji spremljevalci pospremili do avtobusa na postajališču pred šolo. Odhod avtobusov v vse smeri bo ob 17. uri.

Učenci 3. – 9. r., ki ne bodo sodelovali na prireditvi kot nastopajoči  

Učenci 3. – 9. razreda, ki ne bodo sodelovali na prireditvi kot nastopajoči, bodo imeli pouk v šoli do 14.15, potem pa se bodo udeležili proslave kot gledalci.

Po končani proslavi gredo učenci iz Ajdovščine sami domov, vozači pa odidejo z učitelji spremljevalci do avtobusa na postajališču pred šolo. Odhod avtobusov v vse smeri bo ob 17. uri. Starši učencev vozačev, ki v soboto ne bodo odšli domov z avtobusom, to sporočite razredniku vašega otroka do četrtka, 12. 9. 2019.

(Skupno 66 obiskov, današnjih obiskov 1)