Select Page

V četrtek, 10.10.2019 je iz šolske kuhinje prav omamno dišalo. Učenci 2.,3. in 4. OPP NIS smo spekli piškote za svoje prijatelje iz 4. b razreda. Prebrali smo recept, pripravili testo, oblikovali in spekli piškote.

»Mmm… kako so slastni!« je pohvalila učiteljica. Piškote smo poskusili tudi mi in se z njimi prav prijetno posladkali. Pričeli smo s čiščenjem šolske kuhinje, saj smo komaj čakali druženja z našimi prijatelji.

Ko vstopimo v 4. b – PRESENEČENJE! Učenci so nas pričakovali s kladivi, žeblji, lesenimi ploščicami, kockami in ostalimi tehničnimi orodji. Vsak izmed nas je imel svojega mentorja pomočnika, ki nas je vodil skozi postopek izdelave lesene didaktične igre TRI V VRSTO.

Ob koncu dneva smo se počutili tako velike in samostojne. Presrečni smo, ker smo razširili krog prijateljstva.

Sodelovanje bomo nadaljevali v petek z ogledom Aerokluba Josip Križaj Ajdovščina in v torek, ko bomo skupaj brali pravljice in se okrepčali s pokovko.

UČENCI 2., 3. IN 4. OPP NIS

Darja Benčina

(Skupno 25 obiskov, današnjih obiskov 1)