Select Page

Pozdravljeni.

 

Z veseljem sporočamo, da so odprte prijave na drugi Kulturni bazar v regiji, ki bo potekal 4. decembra 2019 v Slovenskem narodnem gledališču v Novi Gorici. E-prijave so od danes naprej aktivirane in dosegljive na spletni strani Kulturnega bazarja. Povezava: http://www.kulturnibazar.si/domov/.

 

Bogat in pester program drugega Kulturnega bazarja v regiji najdete v priponki ( Kulturni bazar v Novi Gorici 2019.pdf ). Prosili bi vas, da si ga ogledate, in se v čim večjem številu odzovete povabilu ter se nam pridružite v Novi Gorici, saj je osrednja tema Kulturnega bazarja v regiji usmerjena v načrtni razvoj kulturno-umetnostne vzgoje (KUV) v vzgojno-izobraževalnih zavodih, kulturnih ustanovah in lokalnih skupnostih ter v prepoznavanje prednosti, ki jih prinašata sodelovanje in partnersko povezovanje vseh treh deležnikov.

 

Koordinatorka Kulturnega bazarja v Novi Gorici 2019

 

(Skupno 26 obiskov, današnjih obiskov 1)