Skoči na glavno vsebino
Select Page
V sredo, 11. 12. 2019, je v avli naše šole potekala prireditev ob koncu dobrodelne zbiralne akcije Podari igračo. Tam so se zbrali vsi oddelki OPB in učitelji, prišla je tudi predstavnica Rdečega križa Ajdovščina, ki je zbranim spregovorila nekaj besed. Prisotni so bili tudi starši, ki so prišli iskat svoje otroke. Nekaj učencev iz vsake skupine je pripravilo krajši kulturni program. Dve učenki iz četrtih razredov sta program povezovali. Kot zadnje so učenke petih razredov zaplesale na božično pesem in tako prisotne spomnile na prihajajoče praznike. Učenci krožka Ker nam ni vseeno, podmladek Rdečega križa so pomagali predstavnici RK odnesti 18 polnih škatel z igračami do njenega avtomobila. Rdeči križ bo igrače podaril otrokom iz socialno šibkejših družin.
Mei Pregelj in Aljaž Prosen 5. a
(Skupno 113 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost