Select Page

Glasbena budnica nas je popeljala v nov dan.

Po zajtrku smo se odpeljali na smučišče Bellevue, kjer smo pridno vadili in uživali na snegu. Vsi smo napredovali in že menjali skupine. Vozili smo se z dvosedežnico in trakom. Naši vaditelji so super.

Po kosilu smo imeli prosti čas, ki smo ga izkoristili za nakup in pisanje razglednic, nato pa smo spoznali športno kariero Danila Pudgarja. Preko video projekcije smo spoznali njegovo športno kariero. Opazili smo veliko razliko med opremo in načinom letenja nekoč in danes pa tudi med skakalnicami nekoč in danes…

Nekateri smo si pred večerjo ogledali del rokometne tekme med Slovenijo in Švico ter bučno navijali, drugi pa so v tem času pisali, se pogovarjali ali igrali družabne igre.

Po večerji smo imeli predavanje o astronomiji. Gospa Nataša, profesorica fizike in astronominja nam je povedala veliko zanimivih stvari o vesolju. Odgovorila man je na veliko vprašanj.

Po končanem predavanju smo šli v sobe, pod tuš, v pižamo in spat.

(Skupno 55 obiskov, današnjih obiskov 1)