Select Page

Za učence od 1. do 5. razreda bomo organizirali varstvo od ponedeljka, 16. 3. 2020, do preklica. Varstvo bo potekalo samo na matični šoli. Urnik varstva bomo prilagodili potrebam staršev.

Do varstva so upravičeni le zdravi otroci, pri katerih sta oba starša zaposlena v sledečih panogah: zdravstvo, energetika, varnost, komunala ter oskrba (pridelava hrane, trgovine s prehrano).

Starše, ki so do varstva otrok upravičeni, prosimo, da nam jutri (petek, 13. 3. 2020) do 11.00 sporočijo na tel. številko 05 367 11 00 ali elektronski naslov tajnistvo@os-ajdovscina.si, če bodo varstvo potrebovali. Pri tem potrebo po varstvu tudi utemeljite in sicer tako, da sporočite podatke, kje sta starša zaposlena.

Glede oblike pouka na daljavo, dostopa do navodil učiteljev in o ostalih aktualnih informacijah vas bomo sprotno obveščali preko spletne strani šole.

Starše pozivamo, da se dosledno držite navodil NIJZ, na katera opozarjajo tudi mediji, ter odgovorno upoštevate omejitve druženja, potovanja in higienske ukrepe. Le tako nam bo uspelo zajeziti širitev koronavirusa.

Vsem želim veliko zdravja in vas lepo pozdravljam!

Irena Kodele Krašna, ravnateljica

(Skupno 19 obiskov, današnjih obiskov 1)