Dragi učenci, spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bomo jutri, 1. septembra 2020, pričeli s poukom od 2. do 9. razreda ob 8.00 uri, končali pa bomo ob 12.25 (po peti šolski uri).

Na začetek pouka na dvorišču pred glavnimi šolskimi vrati počakate le učenci 6. razreda. Učenci ostalih razredov greste v svoje učilnice.

Učenci 2. in 3. razreda prinesite s seboj vse šolske potrebščine, učenci 4. in 5. razreda prinesite s sabo potrebščine za slovenščino in matematiko, učenci od 6. do 9. razreda pa le tiste, ki jih boste potrebovali glede na URNIK.

Učenci 2. do 6. razreda boste imeli prve tri ure razredno uro, učenci 7. do 9. razreda pa boste imeli razredno uro le prvo in drugo uro.

Malica in kosilo bosta organizirana za tiste učence, ki ste oddali prijavnico na šolsko prehrano. Tisti, ki ste se prijavili na kosilo, ga pravočasno odjavite, če prvi dan ne boste kosili.

Jutranjega varstva prvi šolski dan ne bo, podaljšano bivanje pa bo urejeno do 16.30 ure.

Prihod avtobusov bo potekal po ustaljenem voznem redu, prav tako prevoz s kombijem za učence prilagojenega programa. Odvozi učencev z avtobusi bodo v vse smeri ob 12.30, za učence OPP NIS pa po ustaljenem urniku.

Sprejem prvošolcev bo v Lokavcu ob 9.00 (na dvorišču pred šolo v Lokavcu), na matični šoli pa ob 10. uri (na dvorišču pred matično šolo).

Se vidimo jutri!!

Zaposleni OŠ Danila Lokarja Ajdovščina