Učenci 6. in 7. razreda so v torek, 1. decembra 2020 na tehniškem dnevu ustvarjali izdelke. Čeprav so učenci napotke dobili na daljavo, preko  uvodne video ure in spletne učilnice, so navodila zelo uspešno razumeli, saj so nastali res odlični izdelki. V škatlicah, darilnih vrečkah in voščilnicah se kaže ustvarjalna nota učencev, obenem pa bodo ti izdelki prišli še kako prav v teh decembrskih prazničnih dneh. Ob zaključku tehniškega dne so učenci oddali v spletno učilnico fotografijo izdelkov in zapisali kratko mnenje, kaj jim je bilo všeč, kaj ne oziroma kaj bi spremenili. Pozitivni odzivi so nam pričarali prijetno presenečenje in navdušenje za nove podvige. Vsa pohvala šestošolcem in sedmošolcem za njihovo delo.

Dragi šestošolci in sedmošolci, ostanite tako ustvarjalni še naprej!

 

učiteljici in učitelja tehnike in tehnologije

 

Nekaj kratkih razmišljanj o tehniškem dnevu in izdelke učencev si lahko ogledate na tej povezavi.

 

 

(Skupno 28 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost