Spoštovani!

S ponedeljkom stopi v veljavo nov odlok, ki določa, da morajo uporabljati obrazne maske vsi učenci predmetne stopnje ves čas pouka, tudi ko so v matični učilnici.

Za učence razredne stopnje (1. – 5. razred) je priporočeno, da uporabljajo masko ves čas pouka, ni pa to obvezno. Obvezno pa jo morajo uporabljati v skupnih prostorih šole, tako kot je to veljalo do sedaj.

Prav tako je obvezna uporaba obraznih mask za vse starše in druge obiskovalce, pa čeprav se zadržujejo le na zunanjih površinah šole (npr. ko čakate na dvorišču šole na otroka po končanem pouku).

Lepo prosim, da svoje otroke opozorite na uporabo obrazne maske, saj smo v tem tednu opažali vedno več otrok, ki so na masko pozabili.

Zahvaljujem se vam za pomoč pri izvajanju teh preventivnih ukrepov za omejitev širjenja bolezni COVID-19, ki nam omogočajo izvajanje pouka v šoli.

Lepo vas pozdravljam,
Irena Kodele Krašna, ravnateljica