POČITNICE
Vsi jih komaj čakamo
in zelo dolgo pričakujemo.
Med počitnicami radi uživamo
in zelo veliko počivamo.
Na morju skačemo v vodo
in gledamo poletno modo.
Sladkamo se s sladoledom
in se hladimo z ledom.
Vsi obožujejo počitnice,
saj se ni treba učiti.
Ampak septembra je spet treba
znanje pridobiti.
Ota Marc, 4. c

Drage učenke in dragi učenci!

Končno so se začele tiste ta prave počitnice! Trdo ste delali celo šolsko leto, zato ste si jih res zaslužili. Naj bodo take, kot jih je Ota opisala v svoji pesmi.

Spoštovani starši!

Zahvaljujem se vam za vaše sodelovanje, podporo in spodbude, ki ste jih namenili svojim otrokom in nam učiteljem v tem šolskem letu.

Da bomo lažje načrtovali aktivnosti v prihodnjem šolskem letu in naslednjem triletnem razvojnem obdobju naše šole, sem vam včeraj na vaš elektronski naslov poslala povezavo do anketnega vprašalnika. Veliko vas je na anketo že odgovorilo, če pa je med vami še kdo, ki bi rad sporočil svoje mnenje o delu šole, lahko to stori v navedeni anketi do 30. 6. 2021. Rezultate ankete vam bomo predstavili jeseni v samoevalvacijskem poročilu za šolsko leto 2020/21. Iskreno se vam zahvaljujem za pomoč pri samoevalvaciji našega dela.

Dodajam še obvestilo za tiste starše, katerih otroci so bili danes odsotni in niso bodo prevzeli spričevala. Prevzem spričevala bo mogoč:
– 8. 7. 2021 med 7.00 in 8.00 ter 15.00 – 16.00 in
– 26. 8. 2021 med 7.00 in 8.00 v avli šole.
Prosim, da ob vstopu v šolo upoštevate aktualna priporočila za preprečevanje širjenja COVID-19.

Želim vam mirne počitnice in prijeten dopust, kjerkoli ga boste preživeli. Se vidimo spet 1. septembra!

Irena Kodele Krašna, ravnateljica