V času od 27. 9. do 2. 10. 2021 sem se udeležila mednarodnega seminarja z naslovom Teach with a Twist! Motivate your students with creative teaching strategies, ki ga je izvedla organizacija Europass – European academy of creativity v Barceloni.

Tema seminarja je bila osredotočena na spodbujanje ustvarjalnosti, kritičnega razmišljanja ter sposobnosti reševanja problemov v učilnici.

Namen izobraževanja je bil seznaniti udeležence seminarja z novimi metodologijami vizualnih strategij razmišljanja in naučeno znanje integrirati v učni načrt.

Seminar je bil praktične narave, saj smo razvili veliko projektov in ustvarili nove mednarodne vezi.

Rada bi se zahvalila projektu Erasmus+ in vodstvu šole, ki mi je omogočilo to nepozabno izkušnjo.

Janet Čufer