V četrtek, 5. 5. 2022, se je v Sečovljah odvijalo posamično prvenstvo v atletiki za osnovne šole z nižjim izobrazbenim standardom.

Tekmovanja se je udeležilo več kot sto učencev iz devetih osnovnih šol; OŠ Kozara, OŠ Miroslava Vilharja iz Postojne, OŠ Idrija, OŠ Tolmin, OŠ Elvire Vatovec iz Strunjana, CKSG Portorož, OŠ Ilirska Bistrica, SC Planina in naša šola.
Učenci so se med seboj pomerili v šestih različnih disciplinah; teku na 60 m, teku na 300 m, teku na 1000 m, metu vorteksa, skoku v višino in skoku v daljino.

Naši učenci so zelo uspešno tekmovali in osvojili kar nekaj medalj. V kategoriji mlajših dečkov je Anej Benčina zasedel 1. mesto v metu vorteksa, Dean Bonutti pa je zasedel 2. mesto v teku na 300 m. Pri starejših učenkah se je izkazala Urška Pavlič, ki je osvojila 3. mesto v teku na 300 m. Prav tako v kategoriji starejših dečkov je Kris Lisjak zasedel 3. mesto v teku na 60 m.

Tudi vse ostale učence velja pohvaliti za borbene predstave.

(Skupno 7 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost