Select Page

V 3. in 4.E smo letos veliko časa namenili spoznavanju letnih časov. Naučili smo se, kako se skozi letne čase spreminjajo opravila, oblačila, vreme, aktivnosti, narava … Opazovali smo naše vasi in mesta ter širšo pokrajino, pokukali smo celo v vesolje. Skrbeli smo za zdravje in naravo, vestno ločevali odpadke ter uredili šolski vrt. Obiskali smo gledališče in kinodvorano ter si tudi v učilnici pripravili pravi kino – z vstopnicami, oštevilčenimi sedeži in seveda kokicami. Preizkusili smo se v dramatizaciji in radijski igri. Plesali smo in peli, sestavljali, zidali, likovno in glasbeno ustvarjali, izvajali poskuse in praznovali. Trudili smo se biti prijazni, spoštljivi in vestni. Imeli smo skrivne prijatelje, brali in ustvarjali smo svoje pravljice, izdelali paket razrednih iger, pripravili umski izziv za starejše učence in tudi sami opravili njihovega.

Pred nami je le še en letni čas… poletje. Z njim prihajajo počitnice, juhu! Mi že odštevamo dni, saj vsak dan opravimo izziv in počimo balon s presenečenjem – super je! V zadnjih dneh smo bili na bazenu in naredili svojo veliko igro Make’n’brake. Čaka nas le še zaključni pohod, potem pa si vsi skupaj zaželimo lepe, mirne in sproščene počitnice. Se vidimo spet jeseni.

(Skupno 25 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost