Dragi učenci, spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bomo jutri, 1. septembra 2022, pričeli s poukom od 2. do 9. razreda ob 8.00 uri, končali pa bomo ob 12.25 (po peti šolski uri).

Šolska vrata se bodo odprla ob 7.45. Učenci 6. razreda boste na začetek pouka počakali v avli šole, saj vas bodo razredniki pospremili do matičnih učilnic. Učenci ostalih razredov greste sami v svoje učilnice.

Učenci 2. in 3. razreda prinesite s seboj vse šolske potrebščine, učenci 4. in 5. razreda prinesite s sabo potrebščine za slovenščino in matematiko, učenci od 6. do 9. razreda pa le tiste, ki jih boste potrebovali glede na URNIK.

Učenci 2. do 6. razreda boste imeli prve tri ure razredno uro, učenci 7. do 9. razreda pa boste imeli razredno uro le prvo in drugo uro.

Malica in kosilo bosta organizirana za tiste učence, ki ste oddali prijavnico na šolsko prehrano. Tisti, ki ste se prijavili na kosilo, ga pravočasno odjavite, če prvi dan ne boste kosili. Odjave malic sporočate starši preko spletnega obrazca, odjave kosil pa v Srednjo šolo Vena Pilona.

Učenci 1., 2., 3., 7., 8. in 9. razreda ter učenci OPP NIS boste kosili v šolski jedilnici. Učenci 4., 5. in 6. razreda boste kosili v jedilnici Srednje šole Veno Pilon, kamor boste odšli v spremstvu učitelja. Podrobnejša navodila boste dobili prvi šolski dan.

Jutranjega varstva prvi šolski dan ne bo, podaljšano bivanje pa bo urejeno do 16.30 ure. Izbirnih predmetov prvi šolski dan še ne bo.

Prihod avtobusov bo potekal po voznem redu, prav tako prevoz s kombijem za učence prilagojenega programa. Odvozi učencev z avtobusi bodo v vse smeri ob 12.30, za učence OPP NIS pa po ustaljenem urniku. Vsi učenci OPP NIS, ki so vozači, do odhoda kombija počakajo v podaljšanem bivanju.

Sprejem prvošolcev bo v Lokavcu ob 9.00, na matični šoli pa ob 10. uri.

Na spletu je objavljen načrt varnih šolskih poti z označenimi nevarnimi odseki. Starši, preglejte te odseke skupaj z otroki in pogovorite se o varni poti v šolo.

PRIPOROČILA IN NAVODILA

V novo šolsko leto vsi vstopamo z upanjem, da bo letos pouk potekal čim bolj “normalno”.

V šolo lahko pridejo le zdravi otroci.

Za učence, ki imajo znake, značilne za COVID-19,  ali so bili v stiku z okuženo osebo, se priporoča samotestiranje v domačem okolju. Starši prevzamete teste v lekarni.

Več o tem v pismu staršem, katerega sta pripravila minister za zdravje dr. Danijel Bešič Loredan in minister za izobraževanje, znanost in šport dr. Igor Papič: Obvestilo staršem .

Redno si umivajte roke z vodo in milom ter dosledno upoštevajte pravila higiene kašlja.

RODITELJSKI SESTANKI

Vabilo na posamezen roditeljski sestanek boste še dobili, kljub temu pa vam sporočamo datume in uro, da boste lažje pravočasno uskladili vaše ostale obveznosti. Roditeljski sestanki bodo potekali v matičnih učilnicah posameznih oddelkov.

 1. razred  30. 8. 2022 ob 18. uri
 2. razred    6. 9. 2022 ob 18. uri
 3. razred    7. 9. 2022 ob 18. uri
 4. razred  14. 9. 2022 ob 18. uri
 5. razred  12. 9. 2022 ob 18. uri
 6. razred  13. 9. 2022 ob 18. uri
 7. razred  19. 9. 2022 ob 18. uri
 8. razred    8. 9. 2022 ob 18. uri
 9. razred  15. 9. 2022 ob 18. uri
 vsi oddelki prilagojenega programa    5. 9. 2022 ob 18. uri

 

V kolikor je ostalo še katero vprašanje odprto, vam bomo nanje z veseljem odgovorili.

Se vidimo jutri!

Irena Kodele Krašna,
ravnateljica

(Skupno 85 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost