V sredo, 21.12.2022, so učenci Prilagojenega programa z nižjim izobrazbenim standardom Osnovne šole Danila Lokarja Ajdovščina pripravili božično prireditev za starše in širšo javnost.

Učenci so pripravili interaktivno predstavo, ki je združevala film, avdio posnetke, svetlobne igre senc, prepletanje božičnih melodij, plesa in glasbeno točko.

Pod mentorstvom Damjane Urh in Klare Slokar je 12 učencev zaigralo znano melodijo iz legendarnega filma Forest Gump.

Voditelj večera je bil učenec 5.E razreda, Luka Lapanja.

Vseh 43 učencev je po treh letih ponovno skupaj nastopilo v šolski avli ter staršem pričaralo čudovito praznično vzdušje. Starše so ob koncu prireditve postregli s čaji in doma narejenimi piškoti.

»Hvala, ker ste nas spravili v jok!« so se hudomušno hecali starši ob koncu prireditve.