Ste si letos že zaželeli snega? Ali tudi vi komaj čakate, da okepate svojega najboljšega prijatelja? Se veselite izdelave sneženega moža z mokrimi rokavicami in premraženimi stopali?

 

V ponedeljek, 9. 12. 2019, nam je gospa knjižničarka prebrala pravljico o dečku, ki je sanjal sneženega moža in snežnega kužka. V njegovih sanjah sta oba oživela. Saj veste, tako kot oživijo Zvezdice Zaspanke, Miške Sladkosnedke in ostali pravljični liki. Pri tej pravljici pa se je zgodilo nekaj čarobnega. Binetova močna želja po psičku se je uresničila. Gotovo zato, ker je december praznični čas in se naše iskrene želje uresničijo.

Gospa Nataša pa je za nas pripravila še posebno križanko! Uf, kako smo bili ponosni, ko smo jo rešili.

V zahvalo smo zapeli in zaplesali naše najljubše pesmi.

 

Čarobne praznike želimo učenci 2. in 3. OPP NIS

Darja Benčina

(Skupno 77 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost