Spoštovani starši!

V šoli je ostalo še nekaj potrebščin, ki jih bodo učenci potrebovali v prihodnjih tednih. Zato bo šola odprta tudi v ponedeljek, 30. 3. 2020.

Matična šola:

Starši 2. b in 2. c razreda boste lahko v avli naše šole prevzeli 3. del delovnega zvezka za matematiko. V šolo boste vstopali posamezno, zato vas prosimo za strpnost. Prosimo tudi, da ob prevzemu šolskih potrebščin dosledno upoštevate medsebojno razdaljo in da se ne družite na parkirišču ali dvorišču šole.

Da ne bo hkrati prevelikega števila oseb na na dvorišču šole, boste starši 2. b razreda prevzeli delovni zvezek med 12.00 in 14.00 uro, starši 2. c razreda pa med 14.00 in 16.00 uro. V kolikor ne morete delovnega zvezka prevzeti ob navedeni uri, vas lepo prosim, da mi to sporočite in se bomo dogovorili o načinu prevzema.

Podružnica Lokavec:

Učenci oz. njihovi starši boste lahko prišli iskat učbenike, škatle za likovno umetnost in druge učne pripomočke, ki so še ostali v šoli. V šolo boste vstopali posamezno, zato vas prosimo za strpnost in doslednost pri upoštevanju medsebojne razdalje pred šolo. Ob vhodu si boste razkužili roke.
Da bo čakanja pred šolo čim manj, smo se dogovorili za uro prihoda in sicer:
od 8.00 do 8. 45 (5. razred),
od 8.45 do 9.30 (4. razred),
od 9.30 do 10.15 (3. razred),
10.15 do 11. 00 (2. razred),
11.00 do 11.45 (1. razred).
Družine, ki imate otroke v različnih razredih, pridite iskat stvari le enkrat za vse.

Zahvaljujem se vam za upoštevanje teh navodil za dobro vseh.

Ostanite zdravi!

Irena Kodele Krašna, ravnateljica