Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši!

Jesenske počitnice so pred vrati. Želimo si, da bi se po počitnicah vsi vrnili v šolo in nadaljevali s poukom v šoli, a naše želje po vsej verjetnosti ne bodo izpolnjene. Kako bo potekal pouk po počitnicah, še ne vemo, obstaja pa možnost, da bo pouk potekal na daljavo za vse učence od 1. do 9. razreda. Več bomo vedeli proti koncu naslednjega tedna, zato vas vabim, da v petek spremljate spletno stran šole.

Želim vam čim bolj mirne počitnice ter da bi kljub negotovosti in skrbem našli razloge za veselje in srečo.

O tem, kako oz. koliko srečni se počutimo, odločamo sami. Nekateri ste predavanje prof. Musek Lešnika Diktatura sreče že poslušali, ostale pa vabim, da mu prisluhnete na naslednji povezavi: Diktatura sreče. Mogoče vam bo kateri od njegovih naukov pomagal, da boste lažje našli svoj košček sreče.

Lepo vas pozdravljam,
Irena Kodele Krašna, ravnateljica