Spoštovani starši!

Ker se bo pouk na daljavo izvajal tudi naslednji teden, bo Občina Ajdovščina poskusila zagotoviti topel obrok vsem učencem, ki tak obrok potrebujejo in so upravičeni do subvencije kosila ter prebivajo v občini Ajdovščina.

Starši učencev, ki imajo subvencionirana kosila, ste prejeli na svoj elektronski naslov povezavo do vprašalnika, s pomočjo katerega zbiramo podatke o učencih, ki bi tak obrok potrebovali. Ker moramo podatke sporočiti na Občino jutri zjutraj do 8. ure, vas lepo prosim, da vprašalnik izpolnite še danes. V kolikor e-sporočila niste dobili, je pa vaš otrok upravičen do subvencioniranega kosila, vas prosim, da mi to čim prej sporočite.

Predvideva se prevzem kosila na določeni lokaciji, kjer se bodo kosila pripravljala. Kje bo ta lokacija, bo določila Občina glede na število prijavljenih potreb in zmožnosti šol, da kosilo organizirajo. Prevoz kosila na dom bo organiziran le izjemoma, v kolikor bo to mogoče.

Lepo vas pozdravljam,

Irena Kodele Krašna,