12.10. 2021 smo se udeležili likovnega Ekstempora v okviru tedna otroka. Vsakoletno likovno ustvarjanje, ki ga organizira MDPM Ajdovščina je potekalo v Vipavi pod naslovom Razigran uživaj dan!

Našo šolo so zastopali učenci izbirnega predmeta LS2 iz 8. razreda ter učenci 7.in 8. razreda PPNIS pod mentorstvom učiteljic ge. Nataše Rupnik in ge. Maje Štefin.

V objemu Vipave smo zelo uživali in spretno mešali jesenske barve. Tovrstni dogodki pozitivno vplivajo na sproščujoče odnose udeležencev in negujejo ljubezen do umetnosti zato se jih radi udeležujemo in upamo, da bo tako tudi v prihodnje.

Likovne stvaritve naših mladih umetnikov bodo na ogled v Supernovi Mercator Ajdovščina v času bližajočih se jesenskih počitnic.