Skoči na glavno vsebino
Select Page

Naj vas popeljemo skozi naš dan dejavnosti z naslovom Orientacija. Na vse zgodaj zjutraj smo se odpravili na igrišče, kjer nam je hišnik Dejan narisal prav posebno mrežo. Z različnimi navodili »naprej, nazaj, levo, desno« smo iskali črke po poljih. Risali smo s kredo in preko gibalnih iger utrjevali orientacijo v prostoru in na ploskvi. 

Zajčki in lisičke so nas povabili v avlo, kjer smo si ogledali predstavo in predstavitev knjige Zverinice z roba gozda. Tudi mi smo narisali čukca in prejeli avtogram znane akademske slikarke Julijane Božič. 

Po malici smo po Ajdovščini iskali zaklad. Iskali smo bela jajčka s posebnimi nalogami, ki so bile vezane na našo šolsko snov. Prav vse jajčka smo našli in uspešno opravili naloge. Za nagrado pa … SLADOLED! 

Z nasmejanimi obrazi smo se vračali v šolo in se ustavili v Garaži, kjer so nam predstavili svoje delo in nam ponudili sok. 

Bil je čudovit dan!

 

(Skupno 50 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost