Select Page

Dnevi dejavnosti 2015/16

 

1. RAZRED
  DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

DNEVI

oktober 2015 Ogled filmske predstave

Maja Bitežnik

Barbara Trošt

december 2015 Ogled baletne predstave

Saša Kravos

Barbara Trošt

februar 2016 Slovenski kulturni praznik

Vanesa P. Stibilj

Barbara Trošt

maj 2016 Dejavnosti ob dnevu šole

Maja Bitežnik

Barbara Trošt

NARAVOSLOVNI

DNEVI

september 2015 Tetka jesen

Anita Gaberšček

Barbara Trošt

november 2015 Poskusi iz naravoslovja

Keti Bratina

Barbara Trošt

maj 2016 Na travniku

Vanesa P. Stibilj

Barbara Trošt

TEHNIŠKI

DNEVI

september 2015 Ustvarjanje iz odpadnega materiala

Saša Kravos

Barbara Trošt

november 2015 Ročna dela

Anita Gaberšček

Barbara Trošt

marec 2016 Izdelek za mamo

Keti Bratina

Barbara Trošt

ŠPORTNI

DNEVI

oktober 2015 Pohod od izvira Hublja čez Gorenje v Lokavec

Vanesa P. Stibilj

Barbara Trošt

januar 2016 Igre na snegu

Maja Bitežnik

Barbara Trošt

marec 2016 Pohod na Peskarico

Anita Gaberšček

Barbara Trošt

april 2016 Dan zdravja/ Testiranje za ŠVK

Saša Kravos

Barbara Trošt

junij 2016 Pohod v okolici Kranjske Gore

Keti Bratina

Barbara Trošt

 

 

2. RAZRED
  DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

DNEVI

oktober 2015 Ogled filma ali predstave

Anja Slejko Kobol

Tatjana Lipušček

december 2015 Praznovanje ob novem letu

Anja Slejko Kobol

Tatjana Lipušček

5. april 2016 Šolski muzej

Anja Slejko Kobol

Tatjana Lipušček

maj 2016 Dejavnosti ob dnevu šole

Anja Slejko Kobol

Tatjana Lipušček

NARAVOSLOVNI

DNEVI

september 2015 Vinograd

Anja Slejko Kobol

Tatjana Lipušček

november 2015

Skrb za zdravje

13.11., 16.11., 18.11., 20.11

Anja Slejko Kobol

Tatjana Lipušček

maj 2016 Kmetija

Anja Slejko Kobol

Tatjana Lipušček

TEHNIŠKI

DNEVI

november 2015 Novoletni izdelek

Aleksandra Matjac

Tatjana Lipušček

januar 2016 Izdelava kopitljačka

Aleksandra Matjac

Tatjana Lipušček

marec 2016 Delo z računalnikom – izdelek za starše

Aleksandra Matjac

Tatjana Lipušček

ŠPORTNI

DNEVI

september 2015 Pohod in kros

Ksenija Benko

Tatjana Lipušček

januar 2016 Športne igre

Ksenija Benko

Tatjana Lipušček

marec 2016 Pohod

Ksenija Benko

Tatjana Lipušček

april 2016 Testiranje za ŠVK, atletika

Ksenija Benko

Tatjana Lipušček

junij 2016 Pohod

Ksenija Benko

Tatjana Lipušček

 

 

3. RAZRED
  DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

 

DNEVI

september 2015 Dan Zlate knjige

Katja Rijavec

Irena Čermelj

december 2015 Ogled lutkovne   predstave

Katja Gortnar

Irena Čermelj

februar 2016 Slovenski kulturni praznik

Izidora Černigoj

Petra T. Slejko

maj 2016 Dejavnosti ob dnevu šole

Primož Zgonik

Petra T. Slejko

NARAVOSLOVNI

DNEVI

oktober 2015 Gozd

Katja Gortnar

Irena Čermelj

marec 2016 Lastnosti snovi

Katja Rijavec

Petra T. Slejko

junij 2016 Na morski obali*

Primož Zgonik

Petra T. Slejko

TEHNIŠKI

DNEVI

november 2015 Izdelki ob novem letu

Katja Rijavec

Irena Čermelj

marec 2016 Eko izdelek

Primož Zgonik

Petra T. Slejko

junij 2016 Gradovi iz mivke*

Katja Gortnar

Petra T. Slejko

ŠPORTNI

DNEVI

september 2015 Jesenski pohod

Katja Rijavec

Irena Čermelj

marec 2016 Pomladni pohod, kros

Katja Gortnar

Petra T. Slejko

april 2016 Atletika

Katja Rijavec

Petra T. Slejko

junij 2016 Plavanje*

Primož Zgonik

Petra T. Slejko

junij 2016 Športne igre*

Primož Zgonik

Petra T. Slejko

 

*Šola v naravi:Zambratija (Hrvaška) od 14.6. do 17.6. 2016

 

 

4. RAZRED
  DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

DNEVI

oktober 2015 V knjigah se skrivajo zakladi

Katarina Dolgan

Irena Čermelj

22. december 2015 Ogled gledališke   predstave

Katarina Dolgan

Irena Čermelj

februar 2016 Slovenski kulturni praznik

Katarina Dolgan

Petra T. Slejko

NARAVOSLOVNI

DNEVI

november 2015 Dan slovenske hrane

Katarina Dolgan

Irena Čermelj

april 2016 Voda

Katarina Dolgan

Petra T. Slejko

3. junij 2016 Znanstival – ogled EIMV in hiše eksperimentov

Katarina Dolgan

Petra T. Slejko

TEHNIŠKI

DNEVI

september 2015 Obdelava lesa in izdelek iz lesa

Tina Marc

Irena Čermelj

november 2015 Eko izdelek

Tina Marc

Irena Čermelj

marec 2016 Izdelek za mamo

Tina Marc

Petra T. Slejko

maj 2016 Električni krog in svetilka

Tina Marc

Petra T. Slejko

ŠPORTNI

DNEVI

september 2015 Dan športa

Tina Marc

Irena Čermelj

oktober 2015 Jesenski pohod

Tina Marc

Irena Čermelj

marec 2016 Spomladanski pohod

Tina Marc

Petra T. Slejko

maj 2016 Dejavnosti ob dnevu šole

Katarina Dolgan

Petra T. Slejko

junij 2016 Plavanje – Akvatlon

Katarina Dolgan

Petra T. Slejko

 

 

5. RAZRED
  DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

DNEVI

januar 2016 Ogled predstave

Lilijana Rijavec

Marta Benko

februar 2016 Slovenski kulturni praznik 8. februar

Lilijana Rijavec

Marta Benko

maj 2016 Dejavnosti ob dnevu šole

Mara Obed

Marta Benko

NARAVOSLOVNI

DNEVI

17. november 2015 Zdrava prehrana mladostnika

Lilijana Rijavec

Marta Benko

januar 2016 Obnovljivi viri energije – Vreme in meritve*

Mara Obed

Marta Benko

april 2016 Kamnine in prsti v okolici kraja

Mara Obed

Marta Benko

TEHNIŠKI

DNEVI

oktober 2015 Zakaj piha veter

Mara Obed,

Lilijana Rijavec,

Marta Benko

januar 2016 Muzej Cerkno*

Mara Obed

Marta Benko

marec 2016 Hladno, toplo, vroče

Mara Obed,

Lilijana Rijavec,

Marta Benko

junij 2016 Tehniški izdelki

Mara Obed,

Lilijana Rijavec,

Marta Benko

ŠPORTNI

DNEVI

september 2015 Jesenski pohod

Lilijana Rijavec

Marta Benko

januar 2016 Smučanje*

Mara Obed

Marta Benko

januar 2016 Smučanje*

Mara Obed

Marta Benko

januar 2016 Plavanje*

Mara Obed

Marta Benko

junij 2016 Športne igre

Darja Vidmar

Marta Benko

 

*Šola v naravi: CŠOD Cerkno od 4.1. do 8. 1. 2016

6. RAZRED
  DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

DNEVI

september – december 2015 Pravljica Damijana Dolenc
maj 2016 Glasbeni dan Petra H. Gregorc
september 2015 – junij 2016 Realizacija po urah Različno

NARAVOSLOVNI

DNEVI

januar 2016 Energija – sonce Teodora Slokar
maj 2016 Idrija Andrej Kogoj
junij 2016 Travnik Teodora Slokar

TEHNIŠKI

DNEVI

november 2015 Zgodovina pisave Anuša Blažko
november 2015 Grafika Nataša Rupnik
december 2015 Ustvarjalne delavnice Sašo Žigon
februar 2016 Varna uporaba interneta Nataša Čuk

ŠPORTNI

DNEVI

september 2015 – junij 2016 Plavanje Darja Vidmar
september 2015 Pohod Sv. Pavel Zalka Bolčina
januar 2016 Zimski športni dan Zalka Bolčina
maj 2016 Dan šole Aleksander Lapajne
junij 2016 Orientacija, plavanje ali pohod na Čaven Zalka Bolčina

 

 

7. RAZRED
  DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

DNEVI

22.februar 2016 CD – Glasbena torta Petra Habjanič Gregorc
maj 2016 Domača pokrajina Savina Božič
september 2015 – junij 2016 Realizacija po urah Različno

NARAVOSLOVNI

DNEVI

september 2015 Svetloba Nataša Kolaković
oktober 2015 Hrana iz domače pokrajine Tanja Čermelj
junij 2016 Morska biološka postaja Piran Nataša Kolaković

TEHNIŠKI

DNEVI

november 2015 Izdelek Tanja Čermelj
november 2015 Izdelek Tanja Čermelj
november 2015 Izdelek Tanja Čermelj
december 2015 Ustvarjalne delavnice Sašo Žigon

ŠPORTNI

DNEVI

september 2015 – junij 2016 Plavanje Darja Vidmar
september 2015 Pohod na Javornik Aleksander Lapajne
januar 2016 Zimski športni dan Zalka Bolčina
april 2016 Športne igre Aleksander Lapajne
maj 2016 Dan šole Aleksander Lapajne

 

Ekskurzija izbirnih predmetov in fotografskega krožka: Čedad, maj 2016

Ekskurzija izbirnih predmetov NI 1,2,3,: maj 2016

 

 

8. RAZRED
  DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

DNEVI

oktober 2015 Kras Nataša Rupnik
marec 2016 Barok v Vipavski dolini Nataša Rupnik
september 2015 – junij 2016 Realizacija po urah

Različno

Štrudelfest

NARAVOSLOVNI

DNEVI

14., 15., 18.9. september 2015 Spolna vzgoja Teodora Slokar
april 2016 Merjenje Sašo Žigon
maj 2016 Kovk* Teodora Slokar

TEHNIŠKI

DNEVI

september 2015 Bistra Sašo Žigon
november 2015 Poklicno usmerjanje Nataša Čuk
april 2016 Hubelj Andrej Kogoj
junij 2016 Film Nataša Čuk

ŠPORTNI

DNEVI

september 2015 ali junij 2016 Plavanje Darja Vidmar
oktober 2015 Pohod Nanos Aleksander Lapajne
januar 2016 Zimski športni dan Zalka Bolčina
maj 2016 Dan šole Aleksander Lapajne
maj 2016 Pohod Kovk* Zalka Bolčina

 

*Tabor KOVK: maj 2016
Ekskurzija izbirnih predmetov in fotografskega krožka: Čedad, maj 2016

Ekskurzija izbirnih predmetov NI 1,2,3,: maj 2016

 

9. RAZRED
  DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

DNEVI

21. januar 2016 Balet in Moderna galerija Petra Habjanič Gregorc
junij 2016 Osamosvojitev Slovenije Petra Kodre
september 2015 – junij 2016 Realizacija po urah

Različno

Štrudelfest

NARAVOSLOVNI

DNEVI

oktober 2016 Smrekova draga (6 ur) Teodora Slokar
november 2015 – maj 2016 Fosili Andrej Kogoj
junij 2016 Zaključna ekskurzija razredniki

TEHNIŠKI

DNEVI

18. september 2015 Onesnaževanje – pollution Katja Leban
november 2015 Matematika v tehniki Nataša Bavčar
maj 2016 Vojašnica v Vipavi Nataša Čuk
junij 2016 Valeta Peter Avbar

ŠPORTNI

DNEVI

september 2015 Krnska jezera* Zalka Bolčina
september 2015 Bogatinsko sedlo* Zalka Bolčina
januar 2016 Zimski športni dan Zalka Bolčina
maj 2016 Dan šole Aleksander Lapajne
junij 2016 Plavanje Darja Vidmar

 

*TABOR Krnska jezera: september 2015

Ekskurzija izbirnih predmetov LS 1,2,3, II 1,2,3 in fotografskega krožka: Čedad, maj 2016

Ekskurzija izbirnih predmetov NI 1,2,3,: maj 2016

 

 

3./5. RAZRED OPP NIS
  DATUM VSEBINA RAZRED VODJA

KULTURNI

DNEVI

september 2015 Dan Zlate knjige 3.,5.

Darja Benčina

 

december 2015 Praznični december 3.,5. Darja Benčina
februar 2016 Slovenski kulturni praznik 3. Darja Benčina
december 2015 Ogled gledališke predstave 3.,5. Darja Benčina

NARAVOSLOVNI

DNEVI

september 2016 Trgatev 3.,5. Darja Benčina
april 2016 Dan zemlje 3.,5. Darja Benčina
junij 2016 Voda 3.,5. Darja Benčina

TEHNIŠKI

DNEVI

december 2015 Novoletna okrasitev 3.,5. Darja Benčina
december 2015 Novoletna voščilnica 5. Darja Benčina
marec 2016 Materinski dan 3.,5. Darja Benčina
junij 2016 Izdelek 3.,5. Darja Benčina

ŠPORTNI

DNEVI

september 2015 Jesenski pohod 3.,5. Darja Benčina
januar 2016 Zimski športni dan 3.,5. Darja Benčina
april 2016 Atletika 3.,5. Darja Vidmar
september 2015/junij 2016 Plavanje 3.,5. Darja Benčina
junij 2016 Športne igre 3.,5. Darja Benčina

 

Plavalni tečaj 3.r ŠVN Zambratija

 

6. – 9. RAZRED OPP NIS
  DATUM VSEBINA RAZRED VODJA

KULTURNI

DNEVI

september 2015 Dan Zlate knjige 6. -9. Damjana Urh
december 2015 Praznični december 6.-9. Damjana Urh
januar 2016 Ogled gledališke predstave 6.,7.,9. Damjana Urh

 

NARAVOSLOVNI

DNEVI

september 2015 Trgatev 6.,7.,8.. Darja Benčina
marec 2016 Razvoj mladostnika in skrb za zdravje 6. Tina Bizjak
marec 2016 Puberteta 7.,8.,9. Petra Premrl
april 2016 Dan zemlje 6.– 9. Petra Premrl
marec-april 2016 Delo na polju 6. Tina Bizjak

TEHNIŠKI

DNEVI

oktober 2015 Kras 8.,9. Nataša Rupnik
oktober 2015 Hrana domače pokrajine 8.,9 Damjana Urh
oktober 2015 Kmetijsko orodje 8., 9. Damjana Urh
november 2015 Izdelek 8.,9. Tanja Čermelj
december 2015 Novoletna voščilnica 6. – 9. Damjana Urh
december 2015 Novoletni izdelki 6.- 9. Damjana Urh
marec 2016 Gregorjevo 6. – 9 Vladimir Bačič
april 2016 ekologija 6. – 9. Petra Premrl
maj 2016 Fotografija 8.,9. Anuša Blažko
junij 2016 Po sivki diši 8., 9. Petra Premrl

ŠPORTNI

DNEVI

september 2015/ junij 2016 Plavanje 6. – 9. Darja Vidmar
oktober 2015 Jesenski pohod 6. – 9. Damjana Urh
januar 2016 Zimski športni dan 6. – 9. Damjana Urh
april 2016 Atletika 6. – 9. Darja Vidmar
maj 2016 Dan šole 6. – 9. Petra Premrl

 

Za dejavnosti, ki so vezane na vreme in na izvajalce, si pridržujemo pravico do sprememb.

(Skupno 84 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost