Select Page

Dosežki učencev

Dosežki po šolskih letih

Priznanja

 

 

2013-14

TEKMOVANJE PRIZNANJE ŠT. UČE.
Tekmovanje iz matematike (Vegovo) bronasto 25
Tekmovanje iz matematike (Vegovo) srebrno 6
Tekmovanje iz matematike (Vegovo) zlato 1
Cankarjevo priznanje SLJ bronasto 24
Cankarjevo priznanje SLJ srebrno 1
Tekmovanje iz kemije (Pregljevo) bronasto 4
Tekmovanje iz kemije (Pregljevo) srebrno 1
Tekmovanje iz kemije (Pregljevo) zlato 1
Tekmovanje iz biologije bronasto 6
Tekmovanje iz angleščine bronasto 27
Tekmovanje iz angleščine srebrno 2
Državno tekmovanje«Mladi tehnik«- za OŠPP srebro 1
Državno tekmovanje«Mladi tehnik«- za OŠPP zlato 1
Državno tekmovanje«Mladi tehnik«- za OŠPP bronasto 2
Angleška bralna značka priznanje 133
Tekmovanje iz fizike (Stefanovo) bronasto 13
Tekmovanje iz fizike (Stefanovo) srebrno 3
Tekmovanje iz fizike (Stefanovo) zlato 2
Tekmovanje iz logike bronasto 64
Tekmovanje iz logike srebro 1
Tekmovanje iz logike zlato 1
Tekmovanje iz sladkorne bolezni bronasto 12
Tekmovanje iz sladkorne bolezni srebrno 3
Tekmovanje iz zgodovine bronasto 8
Tekmovanje iz zgodovine srebrno 1
Državno prvenstvo v lokostrelstvu 3. mesto 1
Državno prvenstvo v dvoranskem lokostrelstvu 1. mesto
Državno prvenstvo v modelarstvo (F1H) – posamično 1. mesto
Državno prvenstvo v modelarstvo (F1H) – posamično 3. mesto
Državno prvenstvo v modelarstvo (F1H) – ekipno 2. mesto
Vesela šola PIL bronasto 11
Vesela šola PIL srebrno 6
Vesela šola bronasto 9
Vesela šola srebrno 6
Popri srebrno 2
Popri zlato 2
Državno tekmovanje mladinskih pevskih zborov zlato 1
Vseslovenski literarni natečaj »Z domišljijo na potep« in izdaja knjižnega prvenca v kategoriji razredna stopnja 2. mesto
Mednarodni plesni festival Lignano, Italija – plesna skupina 2. mesto
Državni likovni natečaj »Evropa v šoli« nagrada 2
Likovni natečaj »V nesreči spoznaš prijatelja« nagrada 5
Likovni natečaj »Po čebelah se zgleduj« nagrada 2
Likovni natečaj »Kraj, odtisnjen v spomin« nagrada 4
Državni likovni natečaj »Plakat miru« nagrada 2
Državni likovni natečaj »Kraška hiša« nagrada 2
Državni likovni natečaj »Terra mystica« zlato 4
Ciciban (državno), umetnija meseca 1. mesto 2
Mednarodni likovni natečaj; Lidice, Češka častno priznanje 2
Mednarodni likovni natečaj Slovenj Gradec nagrajeno delo 1
Fotografski natečaj “Itak smo mladi” 3. mesto 1
Fotografski natečaj “Moje mesto” nagrada 1

 

2012-13

TEKMOVANJE PRIZNANJE ŠT. UČE.
Tekmovanje iz matematike (Vegovo) bronasto 90
Tekmovanje iz matematike (Vegovo) srebrno 10
Tekmovanje iz matematike (Vegovo) zlato 3
Cankarjevo priznanje SLJ bronasto 69
Cankarjevo priznanje SLJ srebrno 4
Cankarjevo priznanje SLJ zlato 1
Tekmovanje iz kemije (Pregljevo) bronasto 8
Tekmovanje iz kemije (Pregljevo) srebrno 1
Tekmovanje iz kemije (Pregljevo) zlato 1
Tekmovanje iz biologije bronasto 7
Tekmovanje iz biologije srebrno 1
Tekmovanje iz biologije zlato 2
Tekmovanje iz TJA bronasto 11
Tekmovanje iz TJA srebrno 1
Državno tekmovanje«Mladi tehnik«- za OŠPP srebro 1
Državno tekmovanje«Mladi tehnik«- za OŠPP zlato 1
Angleška bralna značka priznanje 46
Tekmovanje iz fizike (Stefanovo) bronasto 11
Tekmovanje iz fizike (Stefanovo) srebrno 5
Tekmovanje iz fizike (Stefanovo) zlato 1
Tekmovanje iz logike bronasto 52
Tekmovanje iz logike srebro 2
Tekmovanje iz logike zlato 2
Tekmovanje iz sladkorne bolezni bronasto 29
Tekmovanje iz sladkorne bolezni zlato 3
Zgodovinska naloga »1. koraki primorskih otrok v svet branja« zlato 3
Tekmovanje iz zgodovine bronasto 8
Tekmovanje iz zgodovine srebrno 5
Tekmovanje iz zgodovine zlato 1
Državno prvenstvo v rokometu za dekleta 1. mesto 16
Državno prvenstvo v lokostrelstvu 3. mesto 1
Državno prvenstvo v atletiki – ženska ekipa 4. mesto 16
Mednarodni natečaj za najboljšo slikanico (Avstrija) 1. nagrada 3
Državno prvenstvo v modelarstvo (prosto leteči modeli) 1. mesto 1
Gorsko kolesarjenje bron 1
Vesela šola bronasto 38
Vesela šola srebrno 15
Mednarodni plesni festival Lignano, Italija 1. mesto 4
Razstava »Likovni svet otrok«, OŠ Šoštanj bron 24
Likovni natečaj »Otroci za prihodnost« bron 4
Likovni natečaj »Otroci za prihodnost« zlato 3
Likovni natečaj »Kraj od bele do črne« priznanje 6
Bienale otroške grafike Žalec priznanje 6
Likovni natečaj« Mali malarji« nagrada 3
Likovni natečaj »Po čebelah se zgleduj« nagrada 6
Likovni natečaj »Drevo« priznanje 10
Likovni ex-tempore Piran priznanje 5
Likovni ex-tempore Kostanjevica na Krki priznanje 4
Likovni natečaj »Od češnje do cveta« priznanje 5
Likovni natečaj »Varno na poti v šolo« priznanje 4
Mednarodni likovni natečaj »Igraj se z mano« priznanje 11
Mednarodni likovni natečaj Slovenj Gradec priznanje 3
Fotografski natečaj »Bistvo očem skrito« 1. mesto 2
18. mednarodni bienale otroške in mladinske grafike (Poljska) priznanje 3
Mednarodno tekmovanje v informacijski in raču. pismenosti bron 6
Astronomija bron 6
Fotografski natečaj »Sladko branje« 2. mesto 1
Gledališka predstava »Med dobrim in zlom« zlato priznanje

2011-12

TEKMOVANJE PRIZNANJE ŠT. UČENCEV
Tekmovanje iz matematike (Vegovo) bronasto 72
Tekmovanje iz matematike (Vegovo) srebrno 10
Tekmovanje iz matematike (Vegovo) zlato 3
Cankarjevo priznanje SLJ bronasto 54
Cankarjevo priznanje SLJ srebrno 1
Tekmovanje iz kemije (Pregljevo) bronasto 10
Tekmovanje iz kemije (Pregljevo) srebrno 1
Tekmovanje iz kemije (Pregljevo) zlato 2
Tekmovanje iz biologije bronasto 10
Tekmovanje iz biologije srebrno 2
Tekmovanje iz biologije zlato 1
Tekmovanje iz TJA bronasto 22
Tekmovanje iz TJA srebrno 5
Državno tekmovanje »Mladi tehnik«- za OŠPP zlato 1
Angleška bralna značka priznanje 64
Tekmovanje iz fizike (Stefanovo) bronasto 16
Tekmovanje iz fizike (Stefanovo) srebrno 6
Tekmovanje iz fizike (Stefanovo) zlato 2
Tekmovanje iz logike bronasto 32
Tekmovanje iz logike zlato 3
Tekmovanje iz sladkorne bolezni bronasto 17
Tekmovanje iz sladkorne bolezni srebrno 1
Tekmovanje iz sladkorne bolezni zlato 2
Kraj, v katerem živim – likovni natečaj nagrajeno delo 2
Tekmovanje iz zgodovine bronasto 7
Tekmovanje iz zgodovine srebrno 3
Tekmovanje iz zgodovine zlato 1
Likovni natečaj sneg nagrajeno delo 2
Državno prvenstvo v rokometu za dekleta 3. mesto 14
Državno prvenstvo v lokostrelstvu 2. mesto 2
Državno prvenstvo v atletiki za OŠPP 1. mesto 1
Državno prvenstvo v atletiki za OŠPP 3. mesto 1
Državno prvenstvo v atletiki – ženska ekipa 2. mesto 14
Državno prvenstvo v plavanju, štafeta 8x25m 3. mesto 8
Med. nat. »Always green, always blue« – Poljska priznanje 5
Razstava »Likovni svet otrok«, OŠ Šoštanj bron 13
Državno prvenstvo v modelarstvo (prosto leteči modeli) 2. mesto 1
MPZ – festival FSCM- Slovaška srebrno 40
MPZ- Državno zborovsko tekmovanje zlato 40
Vesela šola bronasto 11
Vesela šola srebrno 7
Mednarodni plesni festival Lignano – Italija 3. mesto 4
Leonardov likovni natečaj 2. mesto 1
Bienale otroške keramike »Terra mystica« bron 2
Likovni natečaj »Kraj iz sveta barv« priznanje ali pohvala 20
Bienale otroške grafike Žalec priznanje ali pohvala 6
Likovni natečaj »Plakat miru« nagrada ali priznanje 10
Likovni natečaj »Po čebelah se zgleduj« nagrada ali priznanje 19
Likovni natečaj »Drevo« priznanje ali pohvala 3
Likovni ex-tempore Piran priznanje 6
Likovni natečaj »Plakat miru« priznanje 1
Likovni natečaj – Vsi smo otroci tega sveta nagrajeno delo 2
Likovni natečaj- Razpoloženje pokrajine priznanje 12
Tekmovanje iz znanja o češnjah bronasto 3
Tekmovanje »Računanje je igra« zlato 8
Likovni natečaj »Sneg« pohvala ali priznanje 12
Likovni natečaj »Ustvarjamo svet nasmehov« 1. nagrada 7
Likovni natečaj »Zbolel sem« 1. nagrada 1
Likovni natečaj »Mali malarji« 1. nagrada 1

2010-11

TEKMOVANJE PRIZNANJE ŠT. UČ.
Tekmovanje iz matematike (Vegovo) bronasto 100
Tekmovanje iz matematike (Vegovo) srebrno 12
Tekmovanje iz matematike (Vegovo) zlato 5
Cankarjevo priznanje SLJ bronasto 51
Cankarjevo priznanje SLJ srebrno 3
Cankarjevo priznanje SLJ zlato 1
Tekmovanje iz kemije (Pregljevo) bronasto 5
Tekmovanje iz biologije bronasto 9
Tekmovanje iz biologije srebrno 2
Tekmovanje iz TJA bronasto 17
Tekmovanje iz TJA srebrno 8
Tekmovanje iz TJA zlato 1
Angleška bralna značka priznanje 18
Tekmovanje iz fizike (Stefanovo) bronasto 14
Tekmovanje iz fizike (Stefanovo) srebrno 7
Tekmovanje iz logike bronasto 19
Tekmovanje iz logike srebrno 4
Tekmovanje iz logike zlato 3
Šolsko tek. iz sladkorne bolezni bronasto 38
Državno tek. iz sladkorne bolezni zlato 3
Kraj, v katerem živim – likovni natečaj nagrajeno delo 2
Grafični bienale Žalec nagrajeno delo 1
Italijanska bralna značka srebrno 4
Italijanska bralna značka zlato 1
Državno prvenstvo v lokostrelstvu 1. mesto 1
Državno prvenstvo v gorskem kolesarjenju 2. mesto ekipno 7
Državno prvenstvo v gorskem kolesarjenju – dekleta 3. mesto posamično 1
Državno prvenstvo v veleslalomu 1. mesto 1
Državno prvenstvo v atletiki za OŠPP 1. mesto 2
Državno prvenstvo v atletiki – ženska ekipa 2. mesto 15
Državno prvenstvo v plavanju, štafeta 8x25m 3. mesto 8
Med. nat. za najboljšo otr. in mladinsko knjigo – Avstrija nagrajeno delo 2
Razstava »Likovni svet otrok«, OŠ Šoštanj srebrno 20
Državno prvenstvo v atletiki – posamezno 3. mesto 1
Državno prvenstvo v atletiki – posamezno 2. mesto 2
Državno prvenstvo v BMX kolesarstvu 3. mesto 1
MPZ – festival Attacca zlato 51
Državno prvenstvo v modelarstvo (prosto leteči modeli) 2. mesto 1
Državno pr. v risanju s CICICAD programom – EPP 1. mesto 1
Tekmovanje iz zgodovine zlato 1
Vesela šola srebrno 17
Mednarodni plesni festival Lignano – Italija 3. mesto 10
Republiški projekt Eko šola – kategorija film 1. mesto 6
Likovni natečaj – Otroci odraslim nagrajeno delo 3
Likovni natečaj – Vsi smo otroci tega sveta nagrajeno delo 2

 

2009-10

TEKMOVANJE PRIZNANJE ŠT. UČ.
Tekmovanje iz matematike (Vegovo) bron 83
Tekmovanje iz matematike (Vegovo) srebro 12
Tekmovanje iz matematike (Vegovo) zlato 3
Cankarjevo priznanje SLJ bron 43
Cankarjevo priznanje SLJ srebro 1
Tekmovanje iz kemije (Pregljevo) bron 8
Tekmovanje iz kemije (Pregljevo) srebro 1
Tekmovanje iz kemije (Pregljevo) zlato 1
Tekmovanje iz biologije bron 18
Tekmovanje iz biologije srebro 1
Tekmovanje iz biologije zlato 1
Tekmovanje iz TAJ bron 13
Tekmovanje iz TAJ srebro 5
Tekmovanje iz TAJ zlato 1
Angleška b. značka srebro 12
Angleška b. značka zlato 12
Tekmovanje iz fizike (Stefanovo) bron 9
Tekmovanje iz fizike (Stefanovo) srebro 5
Tekmovanje iz fizike (Stefanovo) zlato 1
Tekmovanje iz logike bron 10
Tekmovanje iz logike srebro 1
Tekmovanje iz logike zlato 1
Šolsko tek. iz sladkorne bolezni bronasto 17
Šolsko tek. iz sladkorne bolezni srebro 2
Državno tek. iz sladkorne bolezni zlato 1
Kraj, v katerem živim – likovni natečaj nagrajeno likovno delo 6
Grafični bienale Žalec nagrajeno delo 1
Italijanska bralna značka srebro 3
Italijanska bralna značka zlato 3
Državno tekmovanje mladih raziskovalcev bron 2
Državno prvenstvo v lokostrelstvu 1. mesto 1
Državno prvenstvo v gorskem kolesarjenju 2. mesto ekipno 8
Državno prvenstvo v gorskem kolesarjenju 3. mesto posamično 1
Državno prvenstvo v veleslalomu 2. mesto 1
Državno prvenstvo v atletiki za OŠPP 1. mesto 1
Državno prvenstvo v atletiki za OŠPP 3. mesto 1
Državno prvenstvo v atletiki – moška ekipa 2. mesto 15
Državno prvenstvo v atletiki – ženska ekipa 3. mesto 15
Plavanje – državno, štafeta 8x25m 2. mesto 8
Rokomet – dečki, državno 2. mesto 13
Med. nat. za najb. otroško in mladinsko knjigo- Avstrija nagrajeno delo 2
Fotografski Ex tempore, CIRIUS Vipava 1. mesto 1
Fotografski Ex tempore, CIRIUS Vipava 3. mesto 1
Razstava »Likovni svet otrok«, OŠ Šoštanj bronasto priznanje 8
Likovni natečaj »Po čebelah se zgleduj« nagrajeno likovno delo 2
Likovni natečaj »Drevo«, OŠ Šturje Ajdovščina pohvala za likovno delo 1
Tekmovanje v poznavanju in gojenju češenj 1. mesto 3
Tekmovanje v poznavanju in gojenju češenj 2. mesto 3
Tekmovanje »Bistroumnice« bron 4
MPZ – državno tekmovanje zlato priznanje 39

 

2008-09

TEKMOVANJE PRIZNANJE ŠT. UČ.
Tekmovanje iz matematike (Vegovo) bron 26
Tekmovanje iz matematike (Vegovo) srebro 11
Tekmovanje iz matematike (Vegovo) zlato 3
Mednarodno tekmovanje iz znanja matematike – Disfida 3. mesto 1
Cankarjevo priznanje SLJ bron 19
Cankarjevo priznanje SLJ srebro 3
Cankarjevo priznanje SLJ zlato 1
Tekmovanje iz kemije (Pregljevo) bron 10
Tekmovanje iz kemije (Pregljevo) srebro 4
Tekmovanje iz biologije bron 10
Tekmovanje iz TAJ bron 14
Tekmovanje iz TAJ srebro 4
Angleška b. značka srebro 6
Angleška b. značka zlato 5
Tekmovanje iz fizike (Stefanovo) bron 21
Tekmovanje iz fizike (Stefanovo) srebro 5
Tekmovanje iz fizike (Stefanovo) zlato 3
Tekmovanje iz logike bron 15
Tekmovanje iz logike srebro 5
Tekmovanje iz logike zlato 3
Šolsko tek. iz sladkorne bolezni bronasto 7
Šolsko tek. iz sladkorne bolezni srebro 2
Šolsko tek. iz sladkorne bolezni zlato 1
Kraj, v katerem živim – likovni natečaj pohvaljeno delo 2
Kraj, v katerem živim – likovni natečaj nagrajeno likovno delo 3
Egipt – lik. natečaj slikanic zlata nagrada 3
Egipt – lik. natečaj slikanic srebrno priznanje 1
Grafični bienale Žalec nagrajeno delo 1
Tekmovanje iz zgodovine bronasto 3
Italijanska bralna značka srebro 1
Italijanska bralna značka zlato 2
Državno tekmovanje dramskih skupin 2. mesto 9
Državno tekmovanje mladih raziskovalcev srebro 2
Državno prvenstvo v računalniškem programiranju 4. mesto 4
Državno prvenstvo v lokostrelstvu 1. mesto 1
Državno dvoransko prvenstvo v lokostrelstvu 2. mesto 1
Plavanje – državno, štafeta 8x25m 3. mesto 8
Mednarodno plesno tekmovanje v Lignanu zlato 2
Rokomet – dečki, državno 4. mesto 12
MPZ Nastopi na mednarodnih festivalih na Češkem in v Italiji, nastop v Slovenski filharmoniji, …

 

2007-08

TEKMOVANJE PRIZNANJE ŠT. UČ.
Tekmovanje iz matematike (Vegovo) bron 76
Tekmovanje iz matematike (Vegovo) srebro 10
Tekmovanje iz matematike (Vegovo) zlato 4
Cankarjevo priznanje SLJ bron 3
Tekmovanje iz kemije (Pregljevo) bron 14
Tekmovanje iz kemije (Pregljevo) srebro 3
Tekmovanje iz biologije bron 4
Tekmovanje iz TAJ bron 6
Tekmovanje iz TAJ srebro 1
Tekmovanje iz fizike (Stefanovo) bron 18
Tekmovanje iz fizike (Stefanovo) srebro 5
Tekmovanje iz fizike (Stefanovo) zlato 3
Tekmovanje iz logike bron 13
Vesela šola bron 24
Vesela šola srebro 21
Vesela šola zlato 2
Šolsko tek. iz sladkorne bolezni bronasto 7
Kraj, v katerem živim – likovni natečaj priznanje 12
Kraj, v katerem živim – likovni natečaj nagrajeno likovno delo 2
Evropa v šoli – likovni natečaj priznanje 5
Glasnik miru – Slovenj Gradec lik. nat. priznanje 2
Likovni svet otrok – Šoštanj priznanje 6
XIII. Poland, Torun grafična razstava priznanje 3
6. Medna. razstava otroških ekslibrisov zlato 1
Ex tempore Vipava priznanje 4
Ex tempore Šempas priznanje 4
Atletika – ženska ekipa državno tekm. 7. mesto
Atletika – državno, krogla zlato 1
Gorsko kolesarjenje – državno, ekipno zlato 1
Gorsko kolesarjenje – državno, posamezno dekleta zlato 1
Gorsko kolesarjenje – državno, posamezno dekleta srebro 1
Atletika – področno, krogla zlato 1
Plavanje – državno, štafeta 8x25m bron 1
Državno tekmovanje mladih raziskovalcev zlato 2
Državni natečaj Evropa v šoliza z raziskovalno nalogo 1. mesto 1
Državni natečaj Evropa v šoli za najboljšo spletno stran 1. mesto 1
Mednarodno plesno tekmovanje v Lignanu 2. mesto kategorija BABY – street jam – ekipa 1
Mednarodno plesno tekmovanje v Lignanu 2. mesto kategorija MINI–street jam, ekipa 1
Mednarodno plesno tekmovanje v Lignanu 3. mesto kategorija JUNIOR– street jam, ekipa 1
Fischer tehnik – državno tekmovanje 3. mesto 1
MPZ – državno tekmovanje zlato 1
Rokomet – dekleta, področno 1. mesto 1
Nogomet – dečki, regijsko 2. mesto 1

(Skupno 276 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost