Kotiček za starše

Spoštovani starši,

Zaradi razmer v katerih smo se znašli, so se v naše življenje prikradli občutki zaskrbljenosti, strahu, žalosti in tudi tesnobnosti, kar je popolnoma normalno. Negotovost zaradi nastalih razmer je zamajala naše temelje varnosti, poleg tega pa smo s strani medijev dnevno bombardirani z raznimi informacijami (ponavadi negativnimi), ki naše občutke samo še bolj poglabljajo. Zato je toliko bolj pomembno, da poskrbimo za lastno psihično blagostanje ter blagostanje naših otrok. Tukaj boste lahko našli povezave do različnih člankov, tehnik sproščanja ter tudi humorja, saj tudi humor pripomore k sproščenemu in dobremu počutju.

Pa še zadnje in zato nič manj pomembno je to, da ta čas poskušate izkoristiti za tiste stvari, ki so v življenju najbolj pomembne – družino. Popoldnevi naj bodo namenjeni prav vzpostavljanju trdnejših in bolj srčnih odnosov. Naj bo to čas, ko ga lahko z otroki izkoristite za skupno ustvarjanje v kuhinji, razvijanje kreativnosti, pogovorom, družabnim ter spoznavnim igram ter tudi ogledu kakšnega družinskega filma. Naj bo to čas, ko ga lahko z družino preživljate v sproščenem duhu, saj se nikamor ne mudi.

Nova priložnost?

 

(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost