Predstavitev srednjih šol severno primorske regije

PREDSTAVITVENI VIDEO: https://drive.google.com/file/d/1YsAsRp86qXFqf0J4TpfRfJDIUfxvU2XZ/view?usp=sharing

Sodelovali so:

–          Srednja šola Veno Pilona Ajdovščina,

–          Škofijska Gimnazija Vipava,

–          Šolski center Postojna (Gimnazija, Ekonomska šola, Strojna šola in ICST, Tehnik računalništva)

–          SGLŠ Postojna (Gozdarstvo, Lesarstvo in Zdravstvo),

–          Šolski center Srečka Kosovela Sežana(Gimnazija, Ekonomski tehnik, Aranžerski tehnik),

–          Srednja gradbena, geodetska in okoljevarstvena šola Ljubljana (Gradbeni tehnik, Geodetski tehnik, Okoljevarstveni tehnik, Zidar, Tesar, Pečar, Kamnosek, UTGM, Pomočnik pri tehnologiji gradnje),

–          Gimnazija Nova Gorica,

–          Šolski center Nova Gorica (Biotehniška šola Nova Gorica, Elektrotehniška in računalniška šola Nova Gorica, Tehnična gimnazija in zdravstvena šola Nova Gorica, Strojna, prometna in lesarska šola nova Gorica).

(Skupno 211 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost