Skoči na glavno vsebino
Select Page

Novinarske delavnice so potekale tudi v tem šolskem letu, in sicer na vsaki šoli v treh delih. Prvi (teoretični) in drugi (praktični) del je opravila ekipa Radia Slovenija na naši šoli, zadnji del, oddajo v živo, pa izpeljemo v ljubljanskem studiu.
Tudi letošnje delavnice so imele poleg izobraževalne še tekmovalno noto. Tokrat so šole tekmovale na enako temo – in sicer predstavitev ene države v EU. Naša šola je predstavila Francijo, seveda še pred informacijo, o tem, kam gredo letošnji zmagovalci.

Tista šola, ki bo dobila največ glasov poslušalcev in strokovne komisije gre v Pariz.

Glasujete lahko vsi, ki imate svoj elektronski naslov. Glasovanje se je začelo 11. maja ob 9.55 in se bo zaključilo 25. maja ob 9.55.

Glasuje se na spletni strani Programa za mlade www.rtvslo.si/mladi – pravilo: ena oseba, en glas.

(Skupno 39 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost