Select Page

Pogovorne ure 2020/21

Popoldanska pogovorna ura je vsak prvi četrtek v mesecu od 17.00 do 18.00.

Koledar popoldanskih pogovornih ur za letošnje šolsko leto:
– 1. oktober 2020
– 5. november 2020
– 3. december 2020
– 7. januar 2021
– 4. februar 2021
– 4. marec 2021
– 1. april 2021
– 6. maj 2021

V septembru in juniju so samo dopoldanske pogovorne ure. Po predhodnem dogovoru z učiteljem so lahko popoldanske pogovorne ure tudi 3. delovni četrtek v mesecu.

Dopoldanska pogovorna ura:

  • drugi, tretji in četrti teden po naslednjem razporedu:

1. a

 

Tatjana Lipušček
Keti Bratina
torek, 12.00 – 12.45 kabinet 1
1. b Mateja Vuga

četrtek, 11.40 – 12.25

 

kabinet 1

1. c

 

Tina Vižintin

Vanesa Pev Stibilj

ponedeljek, 11.40 – 12.25 kabinet 1
2. a Tina Šušmelj torek, 8.50 – 9.35 kabinet 2
2. b Maja Bitežnik petek, 10.00 – 10.45 kabinet 2
2. c Tatjana Leskovec Sever sreda, 11.40 – 12.25 kabinet 2
3. a Tina Marc ponedeljek, 11.40 – 12.25 kabinet 3
3. b Saša Kravos torek, 11.40 – 12.25 kabinet 3
3. c Kristina Angelov Troha Barbara Trošt četrtek, 10.50 – 11.35 kabinet 3
4. a Lilijana Rijavec torek, 8.50 – 9.35 kabinet 4-5
4. b Karolina Kobal četrtek, 11.40 – 12.25 kabinet 4-5
4. c Anita Gaberšček sreda, 10.50 – 11.35 kabinet 4-5
5. a Primož Zgonik četrtek, 10.50 – 11.35 kabinet 4-5
5. b Tea Ličen četrtek, 9.40 – 10.25 kabinet 4-5
5. c Marjetica Stopar torek, 9.40 – 10.25 kabinet 4-5
1. L Anja Slejko
Neja Harej
četrtek, 11.40 – 12.25 knjižnica
2. L Daša Černigoj torek, 12.30 – 13.15 knjižnica
3. L Petra Terbižan Slejko ponedeljek, 10.50 – 11.35 knjižnica
4., 5. L Mara Obed torek, 10.00 – 10.45 manjša učilnica poleg zbornice
1. – 3. OPP

Darja Benčina

Janet Čufer

sreda, 12.30 – 13.15 učilnica 1
4. – 6. OPP

Lara Bizjak

Nika Obed

torek, 8.50 – 9.35

četrtek, 10.50 – 11.35

kabinet OPP NIS
7. – 8. OPP

Klara Slokar

Nika Kos

petek, 10.00 – 10.45 kabinet OPP NIS
9. – 11. OPP Damjana Urh petek, 10.50 – 11.35 kabinet OPP NIS
OPB Ksenija Benko torek, 8.00 – 8.45 kabinet 1
OPB Vanesa Pev Stibilj četrtek, 11.40 – 12.25 kabinet 1
OPB Ester K. Schlegel četrtek, 11.35 – 12.20 kabinet 2
OPB Katja Rijavec sreda, 11.35 – 12.20 kabinet 2
OPB Zmaga Kos sreda, 11.35 – 12.20 kabinet 2
TJA/OPB Polona Lavrenčič četrtek, 11.35– 12.20 kabinet 2
OPB Damijana Dolenc ponedeljek, 11.35 – 12.20 kabinet 4-5
OPB Izidora Černigoj znano naknadno kabinet 4-5
OPB Marta Benko četrtek, 11.35 – 12.20 kabinet 4-5
OPB OPP NIS Anja Ferjančič sreda, 8.50 – 9.35 kabinet OPP NIS
DSP/OPB Petra Premrl sreda, 10.50 – 11.35 kabinet OPP NIS
DSP/OPB Tina Vehovec sreda, 10.00 – 10.45 kabinet OPP NIS
6. a Nataša Rupnik torek, 9.40 – 10.25 kabinet TiT
6. b Nataša Kolaković torek, 11.40 – 12.25 kabinet 19a
6. c Alenka Fakin četrtek, 9.40 – 10.25 kabinet 10a
6. d Peter Avbar torek, 8.00 – 8.45 kabinet 9a
7. a Sandra Peršin Nemec torek, 8.00 – 8.45 knjižnica
7. b Eva Pellegrini Mitič
Savina Božič

torek, 8.00 – 8.45

četrtek, 8.50 – 9.35

kabinet 12a

kabinet 12a

7. c Katja Furlan četrtek, 9.40 – 10.25 kabinet 10a
8. a Katja Leban petek, 8.50 – 9.35 kabinet 10a
8. b Sašo Žigon
Darja Vidmar
sreda, 9.40 – 10.25
sreda, 8.50 – 9.35
kabinet 20a
8. c Tanja Čermelj ponedeljek, 8.50 – 9.35 kabinet z materialom  ob učilnici 5
9. a Petra Kodre ponedeljek, 11.50 – 12.25 zbornica
9. b Peter Čermelj sreda, 9.40 – 10.25 kabinet 15a
MAT Darinka Mravlja sreda, 8.50 – 9.35 kabinet 15a
MAT Nataša Bavčar ponedeljek, 10.50 – 11.35 kabinet 15a
MAT Monika Kogoj petek, 10.50 – 11.35 kabinet 15a
TJA Kristjan Mavri ponedeljek, 12.30 – 13.15 kabinet 10a
GUM Ana Celin Lenarčič četrtek, 11.40 – 12.25 zbornica
SLO Teja Volk četrtek, 11.50 – 12.25 zbornica
BIO/NAR Teodora Slokar torek, 12.30 – 13.15 kabinet 18a
DKE Nataša Čuk torek, 10.50 – 11.35 pisarna
ŠPO/OPB Zalka Bolčina ponedeljek, 11.35 – 12.25 zbornica
ŠPO Aleksander Lapajne ponedeljek, 8.50 – 9.35 zbornica
ŠPO Jernej Rosa torek, 8.50 – 9.35 zbornica
LUM/TIT Vladimir Bačič Petek, 10.00 – 10.45 kabinet OPP NIS
OPB Lokavec Mirjam Bratož torek, 10.50 – 11.35 knjižnica
OPB Lokavec/TJA Tina Koren sreda, 8.50 – 9.35 knjižnica
NIT/GUM/DRU/OPB Matija Skapin četrtek, 10.00 – 10.45 knjižnica
DSP/ISP Terezija Valič torek, 8.50 – 9.35 kabinet 12a
DSP Lucija Valič sreda, 10.40 – 11.35 kabinet DSP

(Skupno 1.794 obiskov, današnjih obiskov 1)