Pogovorne ure 2021/22

Koledar popoldanskih pogovornih ur za letošnje šolsko leto:
– 7. oktober 2021
– 4. november 2021
– 2. december 2021
– 6. januar 2022
– 3. februar 2022
– 3. marec 2022
– 7. april 2022
– 5. maj 2022

Zaradi omejitev združevanja ljudi zaradi COVID-19, se bodo morali starši najaviti in vstopiti v šolo le ob dogovorjeni uri.

Popoldanska pogovorna ura: vsak prvi četrtek v mesecu od 16.00 do 17.00 oz. 17.00 do 18.00.
Dopoldanska pogovorna ura: drugi, tretji in četrti teden po naslednjem razporedu:


POGOVORNE URE* V ŠOLSKEM LETU 2020/21 ZA OBDOBJE OD 1. 9. 2021 DO 23. 1. 2022

*Pogovorne ure potekajo po predhodni najavi.

1.a

Tina Šušmelj

Keti Bratina

četrtek, 11.40 – 12.25 učilnica 1. a
1.b

Marta Benko

Barbara Trošt

torek, 11.45 – 12.30 učilnica 1. b
1.c

Maja Bitežnik

Vanesa Pev Stibilj

ponedeljek, 11.35 – 12.25 učilnica 1. c
2.a Tatjana Lipušček sreda, 10.50 -11.35 kabinet 2. r
2.b Mateja Vuga četrtek, 12.30 – 13.15 kabinet 2. r
2.c Tina Vižintin sreda, 12.30 – 13.15 kabinet 2. r
3.a Tina Marc petek, 10.00 – 10.45 kabinet 3. r
3.b Saša Kravos torek, 11.40 – 12.25 kabinet 3. r
3.c Kristina Angelov Troha četrtek, 10.50 – 11.35 kabinet 3. r
4.a Lilijana Rijavec torek, 8.50 – 9.35 kabinet 4-5
4.b Anita Gaberšček četrtek, 10.50 – 11.35 kabinet 4-5
4.c Saša Čermelj četrtek, 10.00-10.45 kabinet 4-5
5.a Primož Zgonik ponedeljek, 9.40-10.25 kabinet 4-5
5. b Tea Ličen petek, 9.40 – 10.25 kabinet 4-5
5. c Marjetica Stopar petek, 9. 40 – 10. 25 kabinet 4-5
6. a Špela Bolčina torek, 11.40 – 12.25 knjižnica
6. b Nataša Čuk ponedeljek, 8.00 – 8.45 pisarna
6. c Petra H. Gregorc četrtek, 10.50 – 11.35 kabinet 21a
7. a Nataša Rupnik četrtek, 10.50 – 11.35 kabinet TIT/LUM
7. b Peter Avbar Ponedeljek, 8.00 – 8.45 kabinet RAČ
7. c Alenka Fakin petek, 10.50 – 11.35 kabinet 10a
8. a Sandra P. Nemec sreda, 8.00 – 8.45 kabinet FIZ 20A
8. b Maja Štefin petek,  8.50 – 9.35 kabinet LUM/TIT
8. c Katja Furlan sreda, 11.40 – 12.25 kabinet 10a
9.a Katja Leban petek, 8.50 – 9. 35 kabinet 10a
9.b

Sašo Žigon

Darja Vidmar

četrtek, 9.40 – 10.25

petek, 9.40 – 10.25

kabinet FIZ 20a

kabinet šport

9. c Tanja Čermelj torek, 11.40 – 12.25 učilnica 5
SLJ Petra Kodre sreda, 9.40 – 10.25 kabinet 9a ?
SLJ Damijana Dolenc Sreda,, 8.00 – 8.45 knjižnica
LUM Nataša Rupnik četrtek, 10. 50 – 11.35 učilnica 7 ali kabinet LUM/TIT
TJA Kristjan Mavri ponedeljek, 12:30 – 13.15 kabinet 10a
ŠPO Aleksander Lapajne sreda, 10.50 – 11.35 kabinet ŠZ Police
ŠPO Jernej Rosa torek, 10.50 – 11.35 zbornica
OPB Zalka Bolčina ponedeljek, 11.35 – 12.30 zbornica
KE, NAR Nataša Kolaković ponedeljek, 10.50 – 11.35 kabinet 19a
BIO, NAR Bernarda Moravec sreda, 12.30–13.15 kabinet 18a
GOS, ISP Terezija Valič
1 – 2. OPP NIS Darja Benčina torek, 12.30 – 13.15 kabinet OPP
1. OPP NIS Janet Čufer četrtek, 8.00–8.45 kabinet OPP
3. – 4. OPP NIS Nika Obed Koren torek, 10.50 – 11.35 kabinet OPP
5. – 6. OPP NIS Lara Bizjak ponedeljek, 10.00-10.45 kabinet OPP
5.OPP NIS Nika Kos petek, 10.00-10.45 kabinet OPP
OPP NIS Jani Svetik ponedeljek, 10.50 – 11.35 kabinet OPP
7.– 8. OPP NIS Klara Slokar sreda,  10.00 – 10.45 kabinet OPP
OPP NIS Jani Svetik ponedeljek, 11.40 – 12.25 kabinet OPP
9.–11.  OPP NIS Damjana Urh kabinet OPP
TIT/NIP Vladimir Bačič Četrtek, 11.40 – 12.25 kabinet OPP
DSP Tina Vehovec torek, 11.40 – 12.25 pisarna DSP
DSP Lucija Valič petek, 10.00 – 10.45 kabinet DSP
DSP Janet Čufer četrtek, 8.00–8.45 kabinet DSP
DSP Petra Premrl Prelc ponedeljek 11.45-12.30 kabinet DSP
DSP in OPB Vanesa Pev Stibilj torek, 11.40 – 12.25 kabinet 1
IIT Andrejka Repič sreda, 10.50 – 11.35 zbornica
TJA Emelina Vidrih sreda, 8.50 – 9.35 kabinet 1a
OPB Katja Rijavec sreda, 10.50 – 11.35 kabinet 2.r
OPB Polona Lavrenčič četrtek, 12.30 – 13.15 kabinet 1. r
OPB Zmaga Kos sreda, 11.40 – 12.25 kabinet 2.r
OPB Ester Kovač Schlegel sreda, 11.40 – 12.25 kabinet 3a
OPB Izidora Černigoj petek, 8.00 – 8.45 kabinet 4 – 5
OPB Ksenija Benko torek, 11.40 – 12.25 kabinet 4 – 5
MAT Darinka Mravlja torek, 9.40- 10.25 kabinet 15a
MAT Nataša Bavčar sreda, 10.50 – 11.35 kabinet 15a
MAT Peter Čermelj ponedeljek, 10.50-11-35 kabinet 15a
MAT/TIT Monika Kogoj petek, 10:50 – 11:35 kabinet 15a
ZGO Savina Božič torek, 10.50 – 11.35 kabinet 12a
ISP Terezija Valič ponedeljek, 10.50 – 11.35 kabinet 12a
1. L Tina Koren sreda, 11.40 – 12.25 matična učilnica
2. L Anja Slejko četrtek, 11.40 –12.25 matična učilnica
4. L Matija Skapin, Suzana Bitežnik ponedeljek, 10.00-10.45 kabinet
OPB LOK Maša Leban torek, 10.50-11.35 kabinet
3. in 5. L

Petra Terbižan Slejko

Neja Harej

ponedeljek, 8.00 – 8. 45

ponedeljek, 10.00 – 10.45

knjižnica

knjižnica

 

(Skupno 3.229 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost