Select Page

Interesne dejavnosti

INTERESNE DEJAVNOSTI V ŠOLSKEM LETU 2020/21

MENTOR DEJAVNOST KDAJ KJE RAZRED
Ana Celin Lenarčič OPZ Nižaji petek, 11.40 – 12.25 Učilnica 21 1. – 2. r
Ana Celin Lenarčič OPZ Višaji ponedeljek in petek, 12.30 – 13.15 Učilnica 21 3. – 5. r
Izidora Černigoj Podmladek RK po dogovoru Učilnica 4. c 3. – 9. r

Izidora Černigoj

Nataša Markič

Naša mala knjižnica po dogovoru Knjižnica 3. – 5. r
Tina Vižintin Ljudski plesi sreda, 13.20 – 14.05 Gibalnica 1. – 5. r
Tatjana Leskovec Sever Plesne igre četrtek, 13.20 – 14.05 Gibalnica 2. r.
Nataša Rupnik, Vanesa Pev Stibilj Likovni krožek ponedeljek, 13.00 – 15.00 Učilnica LUM 1. – 9. r.
Ana Žigon Rokomet Ž petek,  14.00 – 15.00 Police 1. – 5. r
Kristina Angelov Troha, Tatjana Leskovec Sever Računalništvo torek, 13.00 – 14.30 učilnica 3. b 3. r
Marjetica Stopar Kuharski krožek po dogovoru Gospodinjska učilnica 5. r
Marjetica Stopar Čipkarski krožek po dogovoru 5. c 3. – 9.  r
Ana Žigon Rokomet M ponedeljek, 14.00 – 15.00 Police 1. – 5. r
Tina Marc Druženje s knjigo – priprave na Cankarjevo tekmovanje po dogovoru Učilnica 3.b 3. r

Darja Benčina

Keti Bratina

Potovanje v tišino torek,12.30 – 14.05 Gibalnica OPP NIS + redni
Damjana Urh MPZ OPP NIS četrtek, 12.30 – 13.15 in petek 11.40 – 14.05 Učilnica 3 OPP NIS
Klara Slokar OPZ OPP NIS četrtek, 12.25 – 14.05 K DSP2 OPP NIS – 1. -5. razred
Janet Čufer Šah po dogovoru Učilnica 1 OPP NIS
Ana Celin Lenarčič MPZ

ponedeljek, 18:30

sreda, četrtek, 13:20

Učilnica 21 6. – 9. r
Marta Benko Planinski krožek po dogovoru 1. – 9. r
Eva Pellegrini Mitič Španščina po dogovoru Učilnica 13 3. – 9. r
Snežana Katarova Makedonščina po dogovoru za učence, katerim je makedonščina materni jezik 1. – 9. r
Katja Leban Angleška bralna značka po dogovoru Učilnica  10 8. r
Alenka Fakin Angleška bralna značka po dogovoru Učilnica 11 6.- 9. r
Katja Furlan Angleška bralna značka po dogovoru Učilnica 11 6. – 9. r
Kristjan Mavri Angleška bralna značka po dogovoru Kabinet 10a 6. in 8. r
Nataša Bavčar Logika po dogovoru Učilnica 17 6.- 9. r
Peter Avbar Gledališče OŠ DL Ajdovščina po dogovoru Učilnica 8

6. – 9. r

 

Urška Čuk v sodelovanju z ROD Ajdovščina Podjetniški krožek po dogovoru Učilnica 13 7. – 9. r
Tilen Nagode Nogomet sreda, 14.00 – 15.00 Police 1. r
Nataša Čuk Vesela šola po dogovoru Učilnica 12 7. – 9. r
KK Ajdovščina Košarkarski krožek ponedeljek in sreda, 14.00 – 15.00 Police 1. – 2. r
Teodora Slokar Zdravilna zelišča  po dogovoru učilnica 18  6. – 9. r

V interesne dejavnosti se vključujejo tako učenci rednih oddelkov kot učenci prilagojenega programa z nižjim izobrazbenim standardom.

PODRUŽNICA LOKAVEC
IME IN PRIIMEK MENTORJA DEJAVNOST RAZRED
Petra Terbižan Slejko Pevski zbor 1. – 5.
Petra Terbižan Slejko Knjižnica 1. – 5.
Petra Terbižan Slejko Likovni krožek 2. – 5.
Anja Slejko

Mali znanstveniki-

naravoslovni poskusi

2. in 3.
Razredničarke Bralna značka 1. – 5.
Mara Obed Vesela šola 4. in 5.
Ana Žigon Rokomet M, Ž 1. – 5.
Daša Černigoj Računalniški krožek 2. – 5.
Marta Benko Planinski krožek 1. – 5.

 

(Skupno 826 obiskov, današnjih obiskov 1)