Skoči na glavno vsebino
Select Page
Po zajtrku smo imeli ogled starega dela mesta. Navdušeno smo si ogledovali pisane vrstne hišice, gotsko cerkev in grad, ki so nas spominjali na prizore iz Harry Potterja. Sledila je predstavitev rezultatov ankete, ki so jo reševali učenci tretjega, četrtega in petega razreda naše šole. Učitelji iz vseh devetih držav in njihovi učenci so bili nad predstavitvijo navdušeni. Pospremili so jo z bučnim aplavzom, mnogimi pohvalami in čestitkami. V okviru eko delavnice smo v mešanih skupinah skupaj z angleškimi učenci poslikali in zasadili cvetlične posode, narejene iz odrabljenih avtomobilskih gum. Sledila je zaključna slovesnost, kjer so se od nas s petjem, govori in podelitvijo priznanj poslovili učenci in učitelji gostujoče šole. Pripravili so nam tudi tradicionalen angleški čaj s prigrizki. Zvečer smo si privoščili še urico v hotelskem bazenu, pred spanjem pa smo že načrtovali svojo vrnitev domov. SEE YOU SOON!

Fotografije: http://forawonderfulland.wordpress.com/countries/slovenia/ambassadors-and-project-promotion/

(Skupno 32 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost