Skoči na glavno vsebino
Select Page

V torek, 2. 12. 2014, je v Dvorani prve slovenske vlade potekal 5. Novoletni bazar, ki smo ga organizirali učenci in zaposleni naše šole z dobrodelnim namenom osrečiti tiste, ki srečo najbolj potrebujejo. Številni obiskovalci so si lahko najprej ogledali krajši kulturni program, ki mu je sledil bazar. Dogodek je spadal med številne dobrodelne akcije, v katerih naša šola zbira sredstva za Šolski sklad. Ta sredstva člani Upravnega odbora šolskega sklada namenijo otrokom iz socialno šibkih družin za plačilo šolskih aktivnosti in projektov in tako vsaj za trenutek prižgejo iskrico sreče v njihovih očeh.

Dogodek so zaznamovali solidarnost, sočutje, dobra volja, upanje in vera v soljudi ter boljši jutri, druženje in prijaznost na vsakem koraku, srečevanje prijateljev in znancev ter obilica pozitivne energije, kar so dokazali številni prisotni in zbrana sredstva. Za vse se vam najlepše zahvaljujemo.

Prejemanje je čudovito, a osrečujejo nas dajanja.

 

(Skupno 78 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost