Skoči na glavno vsebino
Select Page

Na republiškem izboru Plakat miru je bila izmed vseh izbranih likovnih del posebej nagrajena Teja Medvešček, učenka osmega razreda.

O podelitvi in prireditvi je povedala naslednje:

V soboto, 18.4. 2015, je v Izoli potekala podelitev nagrad za natečaj plakat miru. Podelitev je potekala v Manziolijevi palači, kjer ima svoje prostore italijanska narodna skupnost. Poleg organizatorjev – Lions cluba nas je pozdravil tudi župan občine Izola. Sledila je podelitev nagrad. Za konec nam je Tinkara Kovač zapela dve pesmi. Nato smo šli delat plakat z naslovom »Mir povezuje«, ki smo ga zaradi slabega vremena namesto na glavnem trgu delali v telovadnici šole z italijanskim učnim jezikom. To je bil najzanimivejši dogodek celega dne, saj smo za izdelavo plakata uporabili tudi samokolnico, dve kolesi, rolko in skiro katerih kolesa smo pomočili v barvo in se z njimi zapeljali čez platno.

IMG_7919

(Skupno 115 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost