Skoči na glavno vsebino
Select Page

V sredo, 20. 5. 2015, se je naš Mladinski pevski zbor pod vodstvom zborovodkinje Petre Habjanič in ob spremljavi pianista Jake Močivnika predstavil na Regijskem tekmovanju otroških in mladinskih pevskih zborov Primorske 2015, ki je potekalo v Kulturnem domu v Novi Gorici.

Zapeli so tri pesmi:

  • Bob Chilcott (1955): A little jazz mass: Kyrie (mašni del)
  • Vsi so venci veili (belokranjska ljudska)
  • Marko Mihevc (1957): Zlato v blatni vasi (Oton Župančič)

S svojim nastopom so strogo ocenjevalno komisijo tako navdušili, da jim je čisto malo zmanjkalo do zlatega priznanja. Možnost, da ga osvojijo, bodo imeli prihodnje leto, saj so si z odličnim nastopom že lani priborili vstopnico za nastop na državnem tekmovanju, ki je vsako drugo leto organizirano v Zagorju.

Čestitamo!

IMG_6457 IMG_6465

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost