Skoči na glavno vsebino
Select Page

Spoštovani starši, dragi učenci in učenke!

Nekateri še v polni meri uživate na počitnicah, drugi že razmišljate o prihajajočem šolskem letu. Vse, ki vas zanima, kateri učenci bodo 1. septembra skupaj sedli v šolske klopi naše šole, obveščam, da so ob vhodu v stavbo 2 OŠ Danila Lokarja objavljeni seznami učencev po oddelkih za šolsko leto 2015/16.

V nekaterih oddelkih se boste srečali sami stari znanci, par oddelkov pa smo morali, tako kot vsako leto, oblikovati na novo. Pri oblikovanju teh novih oddelkov smo poleg strokovnih kriterijev upoštevali tudi sosedske in prijateljske vezi učencev. Spoštovani starši, če menite, da smo kako pomembno dejstvo spregledali in se ne strinjate z razporeditvijo vašega otroka, vas prosimo, da oddate morebitne pripombe v pisni obliki in z utemeljeno obrazložitvijo v tajništvu šole do 21. avgusta 2015.

Zahvaljujem se vam za razumevanje in vam želim lep preostanek počitnic!

Irena Kodele Krašna, ravnateljica

(Skupno 35 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost