Skoči na glavno vsebino
Select Page

Na prijetno jesensko popoldne smo se učenci in učitelji OPP NIS odpravili na Brje v šolo jahanja. Tu sta nas prijazni učiteljici jahanja, Kristina in Barbara, popeljali v svet konjev. Spoznali smo štiri konje, še posebej spoprijateljili pa smo se z dvema – s Pikotom in Tigrotom.

Učiteljici jahanja sta nam pokazali in nas naučili, kako se s konjem spoprijateljiš, ga skrtačiš in pripraviš na ježo. V vsem tem smo se preizkusili tudi sami. Sledil je najlepši del – jahanje konja. Velika večina nas je prvič sedela na konju in zato so bila pričakovanja pred ježo toliko večja. Nasmejani obraz otrok in učiteljev so  pripovedovali, da nam je družba konjev resnično všeč in se ob njih počutimo prijetno, sproščeno, mirno in zadovoljno.

Prekmalu, kot vedno, ko nam je lepo, je prišel čas odhoda domov. Poslovili smo se od novih prijateljev z željo, da jih še kdaj obiščemo.

(Skupno 614 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost