Skoči na glavno vsebino
Select Page

Drugi naravoslovni dan četrtošolcev, ki je potekal 13. in 15. aprila 2016, je nosil naslov VODA. Učenci so s pomočjo pripomočkov iz Science – box-a, ki ga je izdelal naš učitelj Sašo Žigon, samostojno izvajali dvajset poskusov. Pred izvedbo so najprej poskusili napovedati, kaj se bo zgodilo, nato pa s pomočjo navodil poskuse izvedli. Po opravljenem poskusu so narisali skico poskusa ter svoja opažanja tudi zapisali. Ob koncu dneva so poročali o svojih ugotovitvah, ki smo jih preverili, dopolnili še s teoretičnim znanjem o vodi in njenih lastnostih. Učenci so bili izredno navdušeni in zadovoljni, saj so z lastnim praktičnim delom samostojno prišli do pomembnih ugotovitev. Posebej bi se radi zahvalili g. Sašu Žigonu, ki nam je omogočil izvedbo naravoslovnega dne.

 Učiteljici 4. razredov

(Skupno 491 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost