Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učenci OŠ Danila Lokarja Ajdovščina so sodelovali na državnem natečaju Evropa v šoli. S svojimi likovnimi, literarnimi, fotografskimi in drugimi deli so bili zelo uspešni. Na področnem tekmovanju, ki ga je organiziralo Medobčinsko društvo prijateljev mladine Ajdovščina, smo imeli kar devet nagrajencev:

Žan Šelj, 1. r.,
Sara Pipan, 2. r.,
Lara Slokar, 4. r. PŠ Lokavec,
Jošt Jerončič, 6. r. PP NIS,
Teo Gaberšček, 7. r.,
Alja Obreza, 7. r.,
Polona Bajc, 8. r.,
Iris Žiberna, 9. r.

Na državnem tekmovanju, ki poteka pod organizacijo Zveze prijateljev mladine Slovenije, pa sta dve učenki osvojili prvo nagrado. Na fotografskem natečaju je zlato prejela Polona Bajc, na likovnem natečaju pa Lara Slokar. Po nagrade in priznanja smo se odpeljali  v Ljubljano, kjer smo bili deležni svečane podelitve v Festivalni dvorani Pionirskega doma.

EVS2016 (1)

Več o rezultatih natečaja si lahko preberete na spletni strani Medobčinskega društva prijateljev mladine Ajdovščina.

Učencem iskreno čestitamo za dosežke, organizatorjem pa se zahvaljujemo za izvedbo natečaja in prijetnega izleta s prireditvijo.

(Skupno 335 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost