Skoči na glavno vsebino
Select Page
V soboto, 4. junija 2016, so se člani našega MPZ odpeljali na Tabor nad Dornberkom.
Tu potekajo Glasbeni večeri na treh različnih prizoriščih zunaj na prostem že trinajsto leto. Čeprav je bil zbor na prireditev že večkrat povabljen, je sodeloval prvič. Naš zbor je bil najmlajši in je bil lepo sprejet. Prepevali so še uveljavljeni odrasli slovenski zbori: Komorni zbor Ave, Grudnove Šmikle, Nonet Brda, Komorni zbor Grgar in MoPZ Provox. Kljub temu, da nismo navajeni peti zunaj, so bili naši trije nastopi zmeraj boljši. Občinstvo je bilo zelo hvaležno in spodbujajoče, še posebej smo bili veseli bučnega aplavza po vsakem nastopu.  Na koncu prireditve, ob 23.00, so vsi zbori združeni na Osrednjem trgu v Taboru, zapeli Vstajenje Primorske in  pesem Slovenskega naroda sin, ki sta jo spremljala naša kitarista Anže Pegan in Teo Gaberšček.
Naša pesem je zvenela tudi vso pot nazaj domov.
Oglejte si celoten program s klikom na spodnjo sliko.

tabor
(Skupno 170 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost