Skoči na glavno vsebino
Select Page

Da lahko poteka učenje tujega jezika tudi preko igre, so pokazali učenci devetih razredov, ki obiskujejo izbirni predmet NI3 (nemščina). Z malce spodbude so Jurij, Jan, Žan, Tilen, Ejub, Matej, Dominik, Julia, Mojca in Rebeka učencem četrtih in petih razredov ter učiteljicam zaigrali Sneguljčico – in to v nemščini. Kostumi in scena, čeprav zelo preprosti, so prav gotovo pripomogli k lažjemu razumevanju sicer vsem že znane zgodbe. Gledalci so z zanimanjem prisluhnili in sledili dogajanju na improviziranem odru. Nad videnim so bili navdušeni, saj so nastopajoče nagradili z bučnim aplavzom.

Devetošolcem želimo veliko uspeha tudi pri nadaljnjem učenju nemškega jezika na izbranih srednjih šolah.

Dragi »nemci« – bili ste enkratni. Hvala!

(Skupno 190 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost