Skoči na glavno vsebino
Select Page
V petek, 5. 12.,  je žirija natečaja “Slovenija – moja domovina” izbrala fotografije za razstavo in podelila nagrade najboljšim avtorjem. Med vsemi fotografijami je bila kot tretja najboljša izbrana fotografija Melite Kompara, ki je tako prejela 3. nagrado. Na otvoritvi razstave bodo prikazane še fotografije naslednjih učencev, ki obiskujejo fotografski krožek:

  • Polone Bajc, 9. c,
  • Nejca Ferjančiča, 9. a,
  • Erin Gruden, 9. a,
  • Tjaše Pintar, 9. b.,
  • Hane Valič, 9. a in
  • Lije Rušt, 9. a.
Otvoritev razstave bo na OŠ Kašelj, v četrtek, 15. 12., ob 18h.
melita_kompara_neki_drugi_časiNagrajeno delo avtorice Melite Kompara
V spodnji galeriji si lahko ogledate še ostale fotografije, ki so bile izbrane in sprejete na razstavo.
(Skupno 89 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost