Skoči na glavno vsebino
Select Page

V letošnjem letu bomo s pomočjo Merkurjeve akcije – »Za lepšo šolo« bogatejši za tri nove visoke grede. S tem bomo lahko teoretični pouk in podaljšano bivanje podkrepili s praktičnim delom. Tudi ob sajenju cvetlic in zelenjavnih gredic se bomo učili matematičnih pojmov in veščin, gospodinjstva, tehnike, pa tudi angleških izrazov in še marsikaj.  Visoke grede so priročne tudi za gibalno ovirane otroke, zato smo tega darila še posebej veseli. 8. decembra smo se tako odpravili na naš veliki nakup visokih gred ter čebulic in semen. Že naslednji dan smo posadili tulipane, kmalu pa bomo sestavili še visoke grede in na spomlad sejali, sadili… Komaj čakamo, da »pokuka« kaj iz zemlje.

Učenci OPP NIS, OŠ Danila Lokarja Ajdovščina

(Skupno 91 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost