Skoči na glavno vsebino
Select Page

V torek, 7. 2. 2017, dan pred kulturnim praznikom, smo učenci in učitelji četrtih razredov obiskali varovance Varstveno-delovnega centra v Ajdovščini. Naš namen je bil, da jim polepšamo dan s kulturni programom in tako obeležimo slovenski kulturni praznik.

Kulturni program, ki je obsegal petje, igranje na instrumente in dramatizacijo pesmi, je navdušil vse prisotne. Ob zvokih harmonike so varovanci skupaj z nami zapeli narodno pesem.

Zaposleni  so nas pogostili, nam predstavili center, dejavnosti, ki jih izvajajo ter varovance. Z veseljem smo jim priskočili na pomoč pri njihovih vsakdanjih opravilih. Ob tem smo se zelo zabavali, se spoprijateljili in opravili veliko konkretnega dela.

Zahvaljujemo se vsem varovancem in zaposlenim Varstveno – delovnega centra Ajdovščina za gostoljubnost. Zagotovo jih bomo še obiskali.

Četrtošolci in učitelji OŠ Danila Lokarja Ajdovščina

(Skupno 119 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost