Skoči na glavno vsebino
Select Page
Učenci 8. in 9. razreda OPP NIS so si pri tehničnem pouku, skupaj z učiteljem Vladimirjem Bačičem, zadali poseben izziv. Ker imajo zelo radi glasbo in jo radi poustvarjajo, so si zaželeli, da bi imeli svoj “cajon” – kahon. Gre za posebno vrsta bobna, na katerem sedimo, z dlanmi pa udarjamo po prednji stranici.
Učitelj Vladimir Bačič je izdelal načrt in učence skrbno vodil, da so dosegli zastavljeni cilj. Tako izgled kot zven sta profesionalna, zato se bodo predstavili tudi na letošnjem festivalu inovativnih in ustvarjalnih idej – “Labirintu”.
Cajone uporabljamo pri glasbenem krožku, pa tudi kot sprostitev. Z učenci že pridno vadimo in pripravljamo ritmične podlage za pesmi, ki jih bomo za vas odigrali na zaključnem nastopu glasbenega krožka.
(Skupno 100 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost