Skoči na glavno vsebino
Select Page

Tudi letos je v organizaciji Primorskega tehnološkega parka d.o.o potekalo tekmovanje za najboljšo podjetniško idejo – POPRI. Prijavilo se je več kot 400 mladih s 130 podjetniškimi idejami iz cele Slovenije. Strokovna komisija je imela težko in zahtevno delo, saj je bila vsaka podjetniška ideja zanimiva in po svoje edinstvena.

Podjetniška ideja ORION (avtorji Lana Marc, Tamara Rijavec, Žan Kovač) je prepričala strokovno komisijo in se uvrstila med 10 polfinalistov.

Finalista, ki bo prejel nagrado 5000 evrov, bodo določili po predstavitvah, v četrtek, 6. 4. 2017, v  Novi Gorici. Iskrene čestitke vsem polfinalistom in mentoricama Silvani Peljhan in Tanji Krapež iz Razvojne agencije ROD Ajdovščina ter ostalim našim POPROVCEM, ki se, žal, niso uspeli uvrstiti v polfinale.

Vljudno vabljeni na zaključno prireditev, ki bo potekala v SNG Nova Gorica v četrtek, 6. 4. 2017, ob 18. uri.

(Skupno 39 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost