Skoči na glavno vsebino
Select Page

Na Miklavžev dan smo imeli učenci četrtih razredov 2. tehniški dan.  Potekal je v povezavi z obravnavano snovjo pri družbi in  s prihajajočimi prazniki. Ob spoznavanju bližajočih se praznikov, smo se pogovarjali o obdarovanju ter opredelili pojem kiča in umetnosti.

Pri praktičnem delu smo najprej poskrbeli za urejenost delovne površine. Med samo izdelavo smo spoznavali lastnosti blaga, njegovo obdelavo ter postopke krojenja, lepljenja, šivanja, luknjanja, okraševanja in končno tudi uporabo.

V celotnem poteku smo tako naredili darilno vrečko in nogavico. Vse delo je potekalo v sproščenem vzdušju in velikem pričakovanju, kako bomo z izdelki osrečili prijatelje in domače.

Zadovoljstvo ob končanih izdelkih je bilo veliko, saj smo sodelovali in se tako aktivno vključevali s kreativnimi idejami.

(Skupno 35 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost